Çözüldü Intel(R) Wi-Fi 6 AX201 160MHz sürücü çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emirhan6565

Centipat
Daha fazla  
Ekran kartı
Nvidia GeForce GTX 1650
İşlemci
Intel i7 10th
Wi-Fi sürücüsü düzgün çalışmıyor fotoğraftaki gibi hata veriyor. Devre dışı bırakıp etkinleştirdim, silip tekrar yükledim ama düzelmedi. Bir güncellemede yok gibi gözüküyor. Wi-Fi'ya bağlanamıyorum, şu an telefondan USB ile internet alyorum. Bunu nasıl düzeltirim? Arada canı sıkılınca kod 43 hatası da veriyor sadece kod 10 değil. Ne yaptıysam da düzelmedi var mı bir tavsiyesi olan? Şimdiden teşekkür ederim. PC Monster Abra v11.2 bu arada.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-07-11 013326.png
    Ekran görüntüsü 2022-07-11 013326.png
    17,4 KB · Görüntüleme: 1.143
Son düzenleyen: Moderatör:
Her şeyi denememe rağmen çözüme kavuşamamıştım. Benim kablosuz mouse un alıcısını taktığımda sorun yaşadığımı fark ettim. Mouse un alıcısı ile wifi sinyallerinde bir çakışma durumu olabilir. Siz de sürücüyü kaldırıp tekrar kurduktan sonra farklı bir mouse ile veya touchpad ile deneyin isterseniz. Benim mouse Logitech M330.

Her şeyi denememe rağmen çözüme kavuşamamıştım. Benim kablosuz mouse un alıcısını taktığımda sorun yaşadığımı fark ettim. Mouse un alıcısı ile Wi-Fi sinyallerinde bir çakışma durumu olabilir. Siz de sürücüyü kaldırıp tekrar kurduktan sonra farklı bir mouse ile veya touchpad ile deneyin isterseniz. Benim mouse Logitech m330.

Sürücüyü kaldırıp tekrar kurma olayını Wi-Fi kartı için dediniz sanırım değil mi?

@Srcsnl

Son düzenleme:

Geri
Yukarı