Intel(R) Wireless-AC 9560 160 MHz aygıt çalışmıyor

xenyvus

Hectopat
Daha fazla  
Sorunsuz çalışan Wi-Fi oynadığım oyundan sonra çalışmamaya başladı. Aygıt yöneticisine baktığımda uyarı veriyordu yeniden başlatınca düzelebilir diye yeniden başlattım ama düzelmedi hatta birkaç dakika sonra ACPI_BIOS_ERROR adlı mavi ekran hatası geldi. Tekrar yeniden başladığında sorun olmadı ama Wi-Fi hala çalışmıyordu. Ne kadar sürücüleri silip tekrar kursam da sonuç değişmedi, ne yapmam gerekiyor?

Cihazda donanımsal arıza da olabilir. PC özellikleri nedir? Chipset sürücüsünü de güncelleyip deneyebilirsiniz.

Son sürümde ise tamamdır. Cihazın BIOS sürümü de güncel mi? Mavi ekran verdiği için yazılımsal olan ihtimalleri gözden geçirelim.

Son sürümde ise tamamdır. Cihazın BIOS sürümü de güncel mi? Mavi ekran verdiği için yazılımsal olan ihtimalleri gözden geçirelim.

BIOS sürümü de günceldi, driverları sildikten sonra BIOS ayarlarını sıfırlayıp tekrar açtım ve sorun çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam konuyu tekrar açabilir miyiz?
1 ay sorunsuz kullandıktan sonra tekrar sorun yaşamaya başladım driver sürekli sorun çıkarıyor driveri hata verdikten sonra 1-2 sn mouse imleci takılıyor ve hoparlörden parazit sesi geliyor sorun donanımsal olabilir mi?
Hocam gün içinde bu 5. defa sorun oluşu sizce bir laptop tamircisine götürmem gerekir mi?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-09-21 195803.png
    Ekran görüntüsü 2021-09-21 195803.png
    43,3 KB · Görüntüleme: 55
Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı