İntel Serial IO Driver'inin Aygıt Sürücüsü Hangisidir?

RaidenDry

Kilopat
Daha fazla  
Son Sürücüsünü indirdim fakat kurmak için hangi aygıt sürücüsünü seçmem gerektiğini bilmiyorum. Hangi sürücüye kurmam gerekiyor?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    13,7 KB · Görüntüleme: 831
  • aadad.JPG
    aadad.JPG
    26,6 KB · Görüntüleme: 946
Sanırım bende ismi değişik olduğu için bulmakta zorlanıyorum. Görünen bütün aygıt sürücüleri bunlar.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    34,3 KB · Görüntüleme: 973
Burdan otomatik driverları tarat.Yeni veya eksik driver varsa otomatik kendisi indirip kuracaktır.

Drivers & Software
Boşuna indirip taratmanın manası yok. Çünkü o yazılım bir işe yaramıyor. 5 6 adet bilgisayarda test ettim eski sürücü olduğu halde güncel dedi. Daha doğrusu bu yazılım bu Serial, Managemant engine gibi sürücüleri algılamıyor.

Farklı tarayıcılarda da denedim. İntel forumunda ki yetkilinin FAQ kısmına eklediği talimatları da denedim fakat bu hatayı veriyor.
İnsan birimi kısımında değil. Alt kısımda kendi ismi ile var.
Aygıt Sürücüleri kısmında en azından benim için Serial IO sürücüsü görünmüyor. Yerini saptamak için farklı bir işlem uygulamam gerekiyor mu?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    36,2 KB · Görüntüleme: 877
Farklı tarayıcılarda da denedim. İntel forumunda ki yetkilinin FAQ kısmına eklediği talimatları da denedim fakat bu hatayı veriyor.

Aygıt Sürücüleri kısmında en azından benim için Serial IO sürücüsü görünmüyor. Yerini saptamak için farklı bir işlem uygulamam gerekiyor mu?
Sistem aygıtları kısmında olması gerekir. Bende sistem aygıtları kısmında gözüküyor.

Yukarıda #3'te bende gözüken aygıt sürücülerinin tamamının bir fotoğrafını eklemiştim oradan yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Tam olarak ne isimle arayacağımı bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı