Intel stok fan değiştirilmeli mi?

Tegwen

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Bilişim Öğrencisi
Merhaba.

Daha bir ay olmadan Intel stok fanımda sorun olmaya başladı. Normalde boşta otuz dereceyi geçmeyen fan boşta kırk yedi derecede çalışıyor. Bazen fandan ötme sesi gibi sorunlar oluyor. Bende internetten termal macun ve aşağıdaki fanı sipariş ettim.

Sizce bu fan ile değiştirsem bir sorun olur mu?

Değiştireceğim fan üç pinli MSI Dragon Center'den fan devrini ayarlayabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde bulunuyor ürün şu an idareten takılır mı acaba?
Elinde fazladan para varsa ve 90 TL civarı soğutucuları alabiliceksen iade etmeye çalışabilirsin. Minimum Dark Freezer X90 veya Akasa K32 alabilirsin. Yeterli olur belki TX olan soğutucu da ama ben güvenmiyorum ona.

Merhaba.

Daha bir ay olmadan Intel stok fanımda sorun olmaya başladı. Normalde boşta otuz dereceyi geçmeyen fan boşta kırk yedi derecede çalışıyor. Bazen fandan ötme sesi gibi sorunlar oluyor. Bende internetten termal macun ve aşağıdaki fanı sipariş ettim.

Sizce bu fan ile değiştirsem bir sorun olur mu?

Değiştireceğim fan üç pinli MSI Dragon Center'den fan devrini ayarlayabilir miyim?

Değiştirmenize gerek yok ama yük altında sıkıntı olabilir. Ayrıca o linkteki fan ile stok fan aynı. En azından şu linkteki fanı kullanabilirsiniz:

Yeni konular

Geri
Yukarı