İntel stok fan oyunlar için yeterli mi?

Sherlock-Holmes

Hectopat
Daha fazla  
Core i3 4160 işlemcili bir sistem toplayacağım ama İntel stok fanı yaz aylarında, günde 10 saat açık kalacak. Kardeşim de oynayacakta ondan. Kaç derece olur, yeterli olur mu, çok mu ses çıkarır? Yardımlarınızı bekliyorum.

Sistem toplayacağım sinerji ve inventus güvenilir mi? Bizimkilerin terettüdleri var inandıramıyorum ama yine de bir sorayım dedim. O.c yapmayacağım dememe gerek var mı? :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Core i3 4160 işlemcili bir sistem toplayacağım ama İntel stok fanı yaz aylarında, günde 10 saat açık kalacak. Kardeşim de oynayacakta ondan. Kaç derece olur, yeterli olur mu, çok mu ses çıkarır? Yardımlarınızı bekliyorum.

Sistem toplayacağım sinerji ve inventus güvenilir mi? Bizimkilerin terettüdleri var inandıramıyorum ama yine de bir sorayım dedim. O.c yapmayacağım dememe gerek var mı? :D
Bende stok fanla kullanıyorum i5 4690k' yı ne gürültüsü var ne ısınıyor. Stok fan size yeterli olacaktır. Sinerji veya inventus hangisi daha ucuza denk geliyorsa oradan alın sistemi. İkiside güvenilir.

İntel stock fan OC yapmayacaksan işini fazlasıyla görür. Kasa hava akışıda iyi ise sıkıntı olmaz. Kaç derece göreceğin bulunduğun yere yani oda sıcaklığınada biraz bakar. İşlemci ortalama en fazla 70'e çıkar dahada çıkmaz ses sorunuda olmaz.

Ben diğer PC'de 4160 kullanıyorum hiçbir sıkıntı olmaz. Stok fan yeterli olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı