Intel stok soğutucu değerleri

Nostrand

Kilopat
Yeni Bir sistem topladım her şey iyi fakat işlemci için ayrı bir soğutucu almamıştım o yüzden kutudan çıkan soğutucuyu takmak zorunda kaldım. Sorum şu bu soğutucuyu değiştirmek lazımmı ve lazımsa önerebileceğiniz bir soğutucu varmı?
asdasd.jpg

Sıcaklıklar böyle gözüküyor fakat anlamadım bunların toplamımı sıcaklığı veriyor?

Yeni Bir sistem topladım her şey iyi fakat işlemci için ayrı bir soğutucu almamıştım o yüzden kutudan çıkan soğutucuyu takmak zorunda kaldım. Sorum şu bu soğutucuyu değiştirmek lazımmı ve lazımsa önerebileceğiniz bir soğutucu varmı?
Eki Görüntüle 77884
Sıcaklıklar böyle gözüküyor fakat anlamadım bunların toplamımı sıcaklığı veriyor?
İsi değerleri normal gibi duruyor sanki. Benim 4770 işlemcim de stok soğutucuya sahip ve boştayken 35 dereceyi gecmiyor.

Ben maksimum 70 derece görüyorum BF4'de. Eğer değiştirebiliyorsanız termal macunu yeniyeyin. Tedbir şart :)
Bilgisayarı cumartesi günü topladım ve net kafedeki bana yardımcı olan abi bana ''Şimdi sürmeye gerek yok bir süre geçsin getir süreriz'' dedi. Bende yeni soğutucu alcam ve götürcem soğutucuyu takarken termal macunuda sürecek.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı