Intel stok soğutucu kullanmak yeterli mi?

Değiştiririm o zaman. Yani

Vallahi mi lan korkutmayın beni :D
Frisby açıkçası benim için en kalitesiz markalardan biri. Rampage, Gametech vs en azından marka basıyor. O marka bastıkları ürünün de belli bir markası var, Aliexpress'den felan orjinali bulunabiliyor. Ama Frisby ne olduğu hiç belli değil. En kısa sürede değiştir.

Frisby açıkçası benim için en kalitesiz markalardan biri. Rampage, Gametech vs en azından marka basıyor. O marka bastıkları ürünün de belli bir markası var, Aliexpress'den felan orjinali bulunabiliyor. Ama Frisby ne olduğu hiç belli değil. En kısa sürede değiştir.
Değiştirmek sıkıntı değil de fiyatları çok yüksek :(

Size bir anımı anlatayım. Arkadaşım minimum 400 W çeken bir sistemde 350 W kullanıyordu. Zaten PSU aşırı zorlandığı için sistemde takılmalar vs. vs. oluyormuş ve arada sırada yanık kokusu geliyormuş PSU'sundan. Kanka dedim yapma dedim. Bi 500 W'lik bir şey al keyfine bak dedim. Sana mı sorucam lan dedi çekti gitti. Aradan 1 hafta geçti ortak arkadaşlarımızdan birisi bana mesaj attı. ... hastanede diye. Niye diye sordum kasası patlamış dedi. Çocuğun bacaklarında 2. derece yanıklar vardı. Meğerse çocuk ne yapmış biliyor musunuz? O limitte olan hatta PSU'nun duman attığı sisteme OC yapmaya çalışmış. SaNa mI SOrUCam lAN eĞ demiştim ziyarete gittiğimde. Gerçekten çok kötü yanıkları vardı. O yüzden ilk işiniz PSU olsun. İkinci işiniz soğutma sisteminiz olsun. PSU kötü ise dediğim şeyleri bırakın direk apartmanı aleve verirsiniz ciddi diyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı