Çözüldü Intel sürücü güncellemesi nasıl kapatılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ExpertMorder

Centipat
Daha fazla  
Acer Nitro 5 cihazım sürekli ekran görünütüsünde ki driver karşıma çıkıp duruyor Intel'in resmi sitesnde her yerde güncel ama Update karşıma çıkıyor güncelleyincede inten grafik kartı bozuluyor tekrardan sıfırdan kuruyorum güncel sürümünü çalışıyor.

Diğer güncelleştirmeleri bunun yüzünden yapamıyorum ne yapmam lazım bunu iptal etmenin ya da seçerek indirmenin yolu yok mu?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-04-06 203701.png
    Ekran görüntüsü 2023-04-06 203701.png
    20,1 KB · Görüntüleme: 37
Defender'i engelledi virüs yok değil mi attığınızda?
Ben kullanıyorum defender engellemiyor.

Kaynak burası orijinal yani. Microsoft'un geliştirdiği bir araç zaten bu.

Çözüm
Ben kullanıyorum defender engellemiyor.

bunu yaptım bios güncellemesini göremiyorum.

Ben kullanıyorum Defender engellemiyor.

Aga Allah senden razı olsun kaç gündür bir tane Intel güncellemesini duraklatamıyorum ama sorun şu güncellemeyi yükledikten sonra(artık ne kadar b*k gibi bir güncelleme yaptılarsa) her bir oyunda hatta oyuna girmesem dahi PC bildiğimiz takılıyor kaplumbağa oluyor kafayı yedim PC'ye sövdüm sonra teknik servisi aradım bana eski sürümü yüklememi istedi ve hangisi olduğunuda gösterdi sağ olsun( Monster ekibine çok teşekkür ederim ) sonra ben bunu kurdum ohhhh dedim cillop gibi oldu Allah biliyor bir kere dahi olmadı aynı olay sonra bugün açtım yine aynı olay bir de oruçluyum kafayı yedim sonra baktım yine aynı Update'i bir daha yüklemiş avel bugündür onu düşünüyordum sonra bir internetten bakim dedim sen çıktın karşıma vallahi konuyu açandan da senden de Allah razı olsun sağ olasın vallahi iyi akşamlar hayırlı ramazanlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı