Intel "Tarama denenirken bir şeyler ters gitti" hatası

Yusuf Serhan

Decapat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sürücüleri güncellemeye çalıştığımda bu hatayı alıyorum. Ne yapmalıyım? İndirip tarama yaptıktan sonra bu hata devam ediyor.

Screenshot_1.png

Neyi güncellemek istiyorsunuz?
Neyi güncelleyip neyi güncellememe gerek olmadığını öğrenmem gerekiyor. Kesinlikle güncelleme gerekiyor sürücülerime . Çünkü RTX 2060 i7-10750H 16 GB RAM'a sahip olmama rağmen. For Honor ve AC4 Black Flag'da sabit bir şekilde 60 FPS alamıyorum.
Hocam bende açıldı fotoraf koydum.
Bunun çözüm konusunda nasıl yardım etmesi gerektiğini anlayamadım hocam.

Son düzenleme:
Neyi güncelleyip neyi güncellememe gerek olmadığını öğrenmem gerekiyor. Kesinlikle güncelleme gerekiyor sürücülerime. Çünkü RTX 2060 i7-10750H 16 GB RAM'a sahip olmama rağmen. For Honor ve AC4 Black Flag'da sabit bir şekilde 60 FPS alamıyorum.

Bunun çözüm konusunda nasıl yardım etmesi gerektiğini anlayamadım hocam.

Performans için ekran kartı sürücülerinizi güncellemeniz yeterli. Bu arada neden direkt sürücüye bağladınız ki?
Ben size birkaç performans ipucu vereyim:
Arka planda çalışan gereksiz programlar kapatın.
V-Sync açıksa kapatın.
Maksimum FPS ayarı varsa onu sınırsız veya en yüksek hale getirin.

Performans için ekran kartı sürücülerinizi güncellemeniz yeterli. Bu arada neden direkt sürücüye bağladınız ki?
Ben size birkaç performans ipucu vereyim:
Arka planda çalışan gereksiz programlar kapatın.
V-Sync açıksa kapatın.
Maksimum FPS ayarı varsa onu sınırsız veya en yüksek hale getirin.

Arka planda hiçbir şekilde bir program açık değil. V-Sync açık değil. Maksimum FPS ayarı da açık değil zaten. Ekran kartı sürücülerimi doğrudan GeForce Experience üzerinden güncelledim zaten. Direkt sürücüye bağladım çünkü yüklediğim uygulama 1 güncellemeniz var deyip siteye attı site ise

Üzgünüz, tarama denenirken bir şeyler ters gitti dedi. O yüzden sürücü güncellemeye bağladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı