Intel UHD 630 Driver "Yükleme Gereksinimleri Karşılanmıyor" Sorunu

prof021

Decapat
2 gün önce i5 9600K işlemci ve RTX 2060'lı bir sistem topladım. Bilgisayar üzerindeki tüm driver'ları yükledim fakat iş i5 9600K'nın kendi grafik sürücüsü olan UHD 630'a gelince "Bu sistem yazılımı yükleme gereksinimlerini karşılamıyor" gibi bir hata ile karşılaşıp sürücüyü kuramıyorum. Şu an aygıt yöneticisinde sadece RTX 2060 gözüküyor. Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar, kolay gelsin. Ayriyeten UHD 630 kurmak çok gerekli mi, kurmasam da olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Zaten halihazırda harici bir ekran kartın olduğu için kurmana izin vermez. Laptoplardaki gibi iki ekran kartı prensibi yok masaüstü sistemlerde. Kurmana gerek yok yani bir sıkıntı olmaz.
Zaten halihazırda harici bir ekran kartın olduğu için kurmana izin vermez. Laptoplardaki gibi iki ekran kartı prensibi yok masaüstü sistemlerde. Kurmana gerek yok yani bir sıkıntı olmaz.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı