Intel UHD 750 Graphics aygıt yöneticisinde gözükmüyor

alkyole

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, internette yazan her şeyi yaptım fakat Intel UHD 750 Graphics gözükmüyor. En son buraya yazmak aklıma geldi. İlla bir bilen vardır diye, şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    51,8 KB · Görüntüleme: 43
  • Adsız.png
    Adsız.png
    103 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci F değilse yardımcı olabilir.

Attığım yöntemi de deneyin.

İşlemci F değilse yardımcı olabilir.

Deneyeceğim fakat ekran kartını devre dışı bıraktıktan sonra anakarttan da görüntü alamazsam nasıl olacak?

1. Sistem içinde daha eski sürücü depolanmışsa, aygıt yöneticisinin grafik denetleyicisi artık Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısı, standart VGA grafik bağdaştırıcısı veya benzeri olarak listelenmiş olması gerekir. Değilse, 8 ila 11. adımları tekrarlayın.
Bende Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısı, standart VGA grafik bağdaştırıcısı veya benzeri bir seçenek yok sadece ekran kartım var, eski donanım ekle kısmından Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısını seçip yüklemeye çalıştığımda da bu ınf dosyasında bir hizmet bölümü geçersiz diyor.
Normalde ben bunu elimle bile silsem Windows'un otomatik eklediğini biliyorum fakat bende olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartını devre dışı bırakmak sıkıntı olmaması gerekir. Zaten rehberde ikisi de aktif olarak gözüküyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı