Intel Wireless-AC 9560 160MHz kod 10 hatası

1614541092913.png

Cihazın sürücüsünü kendi sitesinden indirin.
indirdim ve böyle bir uygulama geldi, önce onar dedim onardıktan sonra wifi sürücüsünü durdurdu, ardından kaldırdım ve yeniden yükledim ama maalesef yine hata veriyor. Bu arada bilgisayarı güç tuşundan kapatıığım zaman bi süre wifiyi görüyor ama sonrasında kopma oluyor.

Eki Görüntüle 900453

İndirdim ve böyle bir uygulama geldi, önce onar dedim onardıktan sonra Wi-Fi sürücüsünü durdurdu, ardından kaldırdım ve yeniden yükledim ama maalesef yine hata veriyor. Bu arada bilgisayarı güç tuşundan kapatıığım zaman bir süre Wi-Fi'yi görüyor ama sonrasında kopma oluyor.

Uygulama üzerinden değil de aygıt yöneticisi üzerinden yüklemeyi deneyin.
Bu arada Denetim Masası'ndan otomatik güncellemeyi kapatın.
Ve Casper'den indirdiğiniz sürücünün yüklendiğine emin olun aygıt yöneticisinden sürücü sürümü ve tarihini dikkatli kontrol edin.

Uygulama üzerinden değil de aygıt yöneticisi üzerinden yüklemeyi deneyin.
Bu arada Denetim Masası'ndan otomatik güncellemeyi kapatın.
Ve Casper'den indirdiğiniz sürücünün yüklendiğine emin olun aygıt yöneticisinden sürücü sürümü ve tarihini dikkatli kontrol edin.
Aygıt yöneticinden de denedim zaten en son sürüm yüklü dedi. Biraz daha ayrıntılı anlatabilir misiniz güncellemeyi durdurdum uygulamayı indirdim aygıt yöneticisinden sürücüyü kaldırdım son sürümü.

Aygıt yöneticinden de denedim zaten en son sürüm yüklü dedi. Biraz daha ayrıntılı anlatabilir misiniz güncellemeyi durdurdum uygulamayı indirdim aygıt yöneticisinden sürücüyü kaldırdım son sürümü.

Zaten son sürüm yüklü dediyse Windows'un otomatik Update'si ile sürücü gelmiş ve o sürücü çalışıyor demektir.

1- Denetim Masası'ndan otomatik sürücü güncellemeyi kapatıyorsunuz.
2- aygıt yöneticisinden aygıtı kaldır ve açılan ekranda aygıt sürücüsünü yazılımını sil diyorsunuz.
3- Denetim Masası program ekle kaldırdan Wi-Fi'ye ait yazılımı kaldırıyorsunuz.
4- sistemi yeniden başlatıyorsunuz.
5- bu işlemlerden sonra aygıt yöneticisinde Wi-Fi sürücüsü yüklenmiş olmamalı yani diğer aygıtlar listesinde sorunlu olarak görünmeli.
6- Casper'den indirdiğin dosya klasör şeklinde ise ve içinde .inf dosyaları varsa aygıt yöneticisinden aygıta sağ tıklayıp sürücü güncelleştir diyerek bilgisayarında sürücü ara dedikten sonra bu klasörü kaynak göstererek sürücü yüklemesi yapmayı deneyin eğer düsya exe uzantılı ise drek çift tıklama ile sürücü kurulumu yapmayı deneyin.

Buradaki çok önemli detay sistem yeniden başladığında sürücü otomatik olarak kurulmamış olmalıdır.

Zaten son sürüm yüklü dediyse Windows'un otomatik Update'si ile sürücü gelmiş ve o sürücü çalışıyor demektir.

1- Denetim Masası'ndan otomatik sürücü güncellemeyi kapatıyorsunuz.
2- aygıt yöneticisinden aygıtı kaldır ve açılan ekranda aygıt sürücüsünü yazılımını sil diyorsunuz.
3- Denetim Masası program ekle kaldırdan Wi-Fi'ye ait yazılımı kaldırıyorsunuz.
4- sistemi yeniden başlatıyorsunuz.
5- bu işlemlerden sonra aygıt yöneticisinde Wi-Fi sürücüsü yüklenmiş olmamalı yani diğer aygıtlar listesinde sorunlu olarak görünmeli.
6- Casper'den indirdiğin dosya klasör şeklinde ise ve içinde .inf dosyaları varsa aygıt yöneticisinden aygıta sağ tıklayıp sürücü güncelleştir diyerek bilgisayarında sürücü ara dedikten sonra bu klasörü kaynak göstererek sürücü yüklemesi yapmayı deneyin eğer düsya exe uzantılı ise drek çift tıklama ile sürücü kurulumu yapmayı deneyin.

Buradaki çok önemli detay sistem yeniden başladığında sürücü otomatik olarak kurulmamış olmalıdır.

Öncelikle teşekkürler. Dediklerinizi yaptım bilgisayar Wi-Fi'yi gördü fakat oyuna girdiğim zaman aynı durumla karşılaştım. Şu an hala kod 10 hatası veriyor.

Geri
Yukarı