Intel Xeon X3440 GTX 750 Ti uyumu

Sylester

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
XFX SWIFT 319 RX6800 16 GB
Team T-Force TUF 3200 (8x8) Dual Chanel
Intel Core i5-12400F 2.50Ghz (12 CPU)
Team NP33PRO 512 GB
Asus PRIME H610M-K
Merhaba değerli üyeler sizlere sorum olacak Intel Xeon X3440 işlemcisi GTX 750 Ti tam performans çalıştırır mı? Anakart modelim DH55TC. Devamlı oynadığım oyunlar Valorant ve LoL.
Şu an bilgisayarımda olan işlemci i3 550 darboğaz söz konusu ondan bu işlemciyi alacağım.

Son düzenleme:
Burada 1156 pin anakart da var, Xeon x3470 de var. RAM ve soğutucu da var. Lazım olan başka şeyler de...
Yani tekil veya seçmeli satış yaparım.

Burada 1156 pin anakart da var, Xeon x3470 de var. RAM ve soğutucu da var. Lazım olan başka şeyler de...
Yani tekil veya seçmeli satış yaparım.
Hocam senin anakart 8 değil de 16 RAM destekleseydi çok iyiydi de, 8 artık çok az bence. Bir de 3470 çok ısınıyor diyorlar, sende sıcaklıklar nasıl?

Hocam senin anakart 8 değil de 16 RAM destekleseydi çok iyiydi de, 8 artık çok az bence. Bir de 3470 çok ısınıyor diyorlar, sende sıcaklıklar nasıl?
Kule tipi soğutucu ve iyi macunla sıcaklıklar normal. Ama stok fan yetmiyor tabi ki.
Ben yapmadım ama delid işlemi de yapılabilir.
GTA V'te varsayılan ayarlarla Sapphire R9 280x Toxic OC GPU ile çok rahat. Ki üst seviye kartları da OC ile besleyebilir.
Anakartı almanız şart değil. Onu da değerlendiriz.

Kule tipi soğutucu ve iyi macunla sıcaklıklar normal. Ama stok fan yetmiyor tabi ki.
Ben yapmadım ama delid işlemi de yapılabilir.
GTA V'te varsayılan ayarlarla Sapphire R9 280x Toxic OC GPU ile çok rahat. Ki üst seviye kartları da OC ile besleyebilir.
Anakartı almanız şart değil. Onu da değerlendiriz.
Elinizde 16 RAM destekli anakart var mı?

Geri
Yukarı