Intel Xeon X5492 için ekran kartı önerisi

Hocam önerdiğiniz Gtx 1050 nin sahibi arkadaş ile görüşüyorum. Ürünü verirken faturayı değil garanti belgesini vereceğini söylüyor. Fatura vermeme sebebi ise faturanın üzerinde kişisel bilgilerinin bulunması. Ürün vatan bilgisayardan alınmış. Sizce ne yapmalıyım?

Hocam önerdiğiniz Gtx 1050 nin sahibi arkadaş ile görüşüyorum. Ürünü verirken faturayı değil garanti belgesini vereceğini söylüyor. Fatura vermeme sebebi ise faturanın üzerinde kişisel bilgilerinin bulunması. Ürün vatan bilgisayardan alınmış. Sizce ne yapmalıyım?
Arıza durumunda faturayı da istiyorlar. Tekrar satıcıyı bulmanız gerekecek. Aklıma pek yatmadı.

Arıza durumunda faturayı da istiyorlar. Tekrar satıcıyı bulmanız gerekecek. Aklıma pek yatmadı.
Hocam yarın vatanı arayıp garanti durumunda fatura isteyip istemeyeceklerini soracağım. Eğer istediklerini söylerlerse arkadaşı ikna etmek durumunda kalacağım. Fatura üzerinde T.C. Kimlik No yazıyor mu?

Evet yazması lazım. Faturayı vermeyi düşünmüyorsa başka seçeneklere bakmanı öneririm.
Faturasız sıkıntı olursa MSI a yollarsın diyor fakat ben Izmir'de oturuyorum MSI servisi ise Istanbulda. Kargo vs çok uzun süreceğinden sıcak bakmıyorum. Bakalım nasıl olacak acaba fatura devir işlemi gibi birşey var mıdır?

Hocam arkadaş faturayı vermeyi kabul etti. Ürünü alırken nelere dikkat etmeliyim? Birde faturanın o ürüne ait olduğunu nasıl anlarım?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı