Intel Z370 Anakart Kaby Lake Destekleyebilir

We’ve been able to confirm that Z370 will only support Coffee Lake processors. Here’s the shocker, they could support Kaby Lake, yet Intel doesn’t allow it.

Coffee Lake işlemciler için dizayn edilen Z370 chipset anakartlar Kaby Lake destekleyebiliyor ama Intel izin vermiyor buna.

Beni şaşırttı mı? Kesinlikle hayır.

Kaynak

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen yine DSR'ye pek güvenme, kalite olarak o zevki vermiyor. Hyper Threading özelliği gelmedikçe i5 gözümde güçsüz kalıyor. İntel yine vermiş 2 çekirdek fazladan günü kurtarsın diye. :)

Valla benim elimde fırsat vardı, ben almadım. Baktım 1000TL verip onu alcağıma 350TL verip işlemciyi upgrade yaptım. İzlediğim videolara göre daha çok FPS alıyorum. Ama dediğim gibi, bende i5 4670K varken, 4.400GHz'de bile darboğaz yapıyordu ekran kartına. 2k ve 4K seçenekleri pek çare olmadı DSR ile. O yüzden hazır para harcayacaksan biraz sabret, i7 al bari. :) K olmasada olur.

Valla benim elimde fırsat vardı, ben almadım. Baktım 1000TL verip onu alcağıma 350TL verip işlemciyi upgrade yaptım. İzlediğim videolara göre daha çok FPS alıyorum. Ama dediğim gibi, bende i5 4670K varken, 4.400GHz'de bile darboğaz yapıyordu ekran kartına. 2k ve 4K seçenekleri pek çare olmadı DSR ile. O yüzden hazır para harcayacaksan biraz sabret, i7 al bari. :) K olmasada olur.
Çok bütçemi aşıyor bu haliyle bile ekran kartını sona bırakıyorum ssd alamıyorum maksat pc açılsın aynısını dedim g4600 alayım ekran kartını alayım sonra işlemci alırım yok sonrada alamam dedim işlemci ön planda benim için o yüzden. Ryzende onboard olsa hiç düşünmem 200Tl'lik görüntü verecek ekran kartı olsa sıfır onu takarımda bulamadım.

AMD 7th Gen A8-9600 APU 3.1GHz 2MB Cache R7 GPU AM4 İşlemci - AD9600AGABBOX - İşlemci - Bilgisayar Bileşenleri

Asus Prime B350M-K AMD B350, Ryzen AM4 Socket 2666Mhz DVI, VGA DDR4, USB 3.1, m-ATX Anakart - Anakart - Bilgisayar Bileşenleri

Ryzen işlemcilerde onboard yok ama AM4 soket destekleyen APU'lar da var. Anakartın DVI girişi mevcut işlemcinin de dahili R7 GPU'su mevcut olduğundan üsttekileri alabilirsin. Ekran kartı aldıktan sonra istersen işlemci olarak Ryzen 7 1700 bile takarsın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı