Çözüldü INTELAUDIO\DSP_CTLR_DEV_A0C8&VEN_8086&DEV_0222&SUBSYS_127D152D&REV_0020 sürücüsü nasıl bulunur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emitra

Hectopat
Ses gitti laptobumda ne yapmam lazım? Bayağı kafayı yedim. Donanım kimliği burada:

INTELAUDIO\DSP_CTLR_DEV_A0C8&VEN_8086&DEV_0222&SUBSYS_127D152D&REV_0020

1646841364186.png

HUAWEI MateBook D 15 AMD Buradan alta sürücü indir e basın sonra ses kartına basıp indire bilirsin
olmadı
Şunu denediniz mi?
Bu da olmadı az önce fotmatta attım gene olmadı

Format atmak bir şeyi değiştirmez. İstersen 100 kere at. Sürücüsü kurulmadığı sürece o şekilde gözükecektir ve ses olmayacaktır bilgisayarında.

Aşağıdaki sürücüyü dene bakalım. Kurulumu biraz farklı, spoiler içerisinde anlattım.
1- Verdiğim linke girip mavi renkteki Download yazılı butona tıkla. Sözleşmeyi kabul edip indirmeyi başlat.

2- ZIP uzantılı bir arşiv dosyası inecek. WinRAR, WinZIP, 7-Zip gibi arşiv yöneticileriyle bu arşiv dosyasını açıp içerisindeki "SST-Win10_Win11-10.29.00.6367" isimli klasörü masaüstüne at.

3- Aygıt yöneticisinden o ünlemli aygıtın üzerine sağ tıklayıp "Sürücüyü güncelleştir > Bilgisayarımdaki sürücülere göz at" kısmına gel.

4- "Gözat..." butonuna tıklayıp masaüstüne attığın "SST-Win10_Win11-10.29.00.6367" klasörünü seç.

5- "Sonraki" butonuna tıklayıp kurulumu başlat.

6- Sürücü kurulumu kısa bir sürede tamamlanacaktır. Kurulum bittikten sonra bilgisayarını yeniden başlat.

Format atmak bir şeyi değiştirmez. İstersen 100 kere at. Sürücüsü kurulmadığı sürece o şekilde gözükecektir ve ses olmayacaktır bilgisayarında.

Aşağıdaki sürücüyü dene bakalım. Kurulumu biraz farklı, spoiler içerisinde anlattım.
1- Verdiğim linke girip mavi renkteki Download yazılı butona tıkla. Sözleşmeyi kabul edip indirmeyi başlat.

2- ZIP uzantılı bir arşiv dosyası inecek. WinRAR, WinZIP, 7-Zip gibi arşiv yöneticileriyle bu arşiv dosyasını açıp içerisindeki "SST-Win10_Win11-10.29.00.6367" isimli klasörü masaüstüne at.

3- Aygıt yöneticisinden o ünlemli aygıtın üzerine sağ tıklayıp "Sürücüyü güncelleştir > Bilgisayarımdaki sürücülere göz at" kısmına gel.

4- "Gözat..." butonuna tıklayıp masaüstüne attığın "SST-Win10_Win11-10.29.00.6367" klasörünü seç.

6- Sürücü kurulumu kısa bir sürede tamamlanacaktır. Kurulum bittikten sonra bilgisayarını yeniden başlat.
Ses kısmını halletim ama bir driverin güncel sürümü gelmiyor bir türlü burada reference code yazmamalı senary audio yazmalı kulaklığımı algılamıyor bu yüzden
1646852717531.png

Ses kısmını halletim ama bir driverin güncel sürümü gelmiyor bir türlü burada reference code yazmamalı senary Audio yazmalı kulaklığımı algılamıyor bu yüzden
1646852717531.png

Senary Audio Driver Download For WIN10/64bits - HUAWEI BOD-WXX9 ş

2- ZIP uzantılı bir arşiv dosyası inecek. WinRAR, WinZip, 7-ZIP gibi arşiv yöneticileriyle bu arşiv dosyasını açıp içerisindeki "SST-WIN10_WIN11-10.29.00.6367" isimli klasörü masaüstüne at.

3- Aygıt yöneticisinden o ünlemli aygıtın üzerine sağ tıklayıp "Sürücüyü güncelleştir > bilgisayarımdaki sürücülere göz at" kısmına gel.

4- "göz at..." butonuna tıklayıp masaüstüne attığın "SST-WIN10_WIN11-10.29.00.6367" klasörünü seç.

6- sürücü kurulumu kısa bir sürede tamamlanacaktır. Kurulum bittikten sonra bilgisayarını yeniden başlat.

Senary Audio Driver Download For WIN10/64bits - HUAWEI BOD-WXX9 indirmem gereken bu ama indiremiyorum

Son düzenleme:

Geri
Yukarı