Intel'i Ölümüne Savunan Adam

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar mesaj yapacağım diye nuggetları yakıyormuşum az kalsın, gerçekten bundan sonra AMD fanıyım. İntel hep kötü işler açıyor başıma. (Yorma be İntel işlemci) Forever AMD!

Videoyu izledim ve diğer videosunu da izledim.(AMD vs Intel olanı) izlerken hay senin gözünün yağında bulunan hücreleri seveyim dedim.

Yorumlarda da birçok bilgisiz insan mevcut. "Şafak bey Intel mi toplayayım AMD mi? Şafak bey zart zurt..." Gerçekten inanamıyorum, burada o masum, bilgisiz insanları kandırırken, oturup hâlâ daha "fanboy değilim, tüketicinin yanındayım, göz zevki" bre osmanlıdan gelmeye çalışan ırkın torunu, madem tüketicinin yanındasın, söylesene o zaman AMD'nin de tek bir iyi yanını.

Gerçekten çok üzüldüm yorumlardaki kişilere. Hatta bir yorum gördüm ki aynen şu idi:
Masum kişi(adı büşra imiş): Şafak bey sistem alacağım sizce Intel mi AMD mi?
Yanıtlayan koyun(şafak değil): Ya büşracım diyor ya adam Intel alın diye.

Körü körüne inanmak bu kadar kolay olmamalı, böyle bir şey olmamalı. Ne yazsam boş gerçekten. Ortada büyük bir kul hakkı, vebal ve ayıp var.

Videoyu izledim ve diğer videosunu da izledim.(AMD vs Intel olanı) izlerken hay senin gözünün yağında bulunan hücreleri seveyim dedim. Yorumlarda da birçok bilgisiz insan mevcut. "Şafak bey Intel mi toplayayım AMD mi? Şafak bey zart zurt..." Gerçekten inanamıyorum, burada o masum, bilgisiz insanları kandırırken, oturup hâlâ daha "fanboy değilim, tüketicinin yanındayım, göz zevki" bre osmanlıdan gelmeye çalışan ırkın torunu, madem tüketicinin yanındasın, söylesene o zaman AMD'nin de tek bir iyi yanını. Gerçekten çok üzüldüm yorumlardaki kişilere. Hatta bir yorum gördüm ki aynen şu idi:
Masum kişi(adı büşra imiş): Şafak bey sistem alacağım sizce Intel mi AMD mi?
Yanıtlayan koyun(şafak değil): Ya büşracım diyor ya adam Intel alın diye.
Körü körüne inanmak bu kadar kolay olmamalı, böyle bir şey olmamalı. Ne yazsam boş gerçekten. Ortada büyük bir kul hakkı, vebal ve ayıp var.
Ben de izledim ve çok kanser oldum. Birde testleri Youtube'den video açmış, öyle gösteriyor. Bir de CPU kullanımına felan bakmıyor. İntel'de grafikler daha iyiymiş. Hahaha.

Ben de izledim ve çok kanser oldum. Birde testleri Youtube'den video açmış, öyle gösteriyor. Bir de CPU kullanımına felan bakmıyor. İntel'de grafikler daha iyiymiş. Hahaha.
İnsanları kandırmak bu kadar basit olmamalı. Sevmediğim kanser edici toxic varlık ya. Gece gece sinirlendirdi.
@crazyreign oğlum ne gülüyorsun orada komik bir şey yok :D

Intel son zamanlarda AMD'yi yok ediyor. i3 9100F oyun oynarken %100 kullanılıyor. Ve rakibi i5 1600 %50 kullanılıyor ve çok daha iyi yayin ve render yapiyor olabilir. Ama Intel 5FPS daha fazla alıyor ve kutusu mavi bir kere.

Son düzenleyen: Moderatör:
Intel son zamanlarda AMD'yi yok ediyor. i3 9100F oyun oynarken %100 kullanılıyor. Ve rakibi i5 1600 %50 kullanılıyor ve çok daha iyi yayin ve render yapiyor olabilir. Ama Intel 5FPS daha fazla alıyor ve kutusu mavi bir kere.

Yeni bir hesapsın. Ciddi mi, değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı