Intel'i ölümüne savunan adam

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Beyler bir el atın :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.
Adam dünyanın en iyi fanboyu olmuş diye videolarınada bakın.

Cidden terk et burayı ya, sanane benim goygoy yapmamdan yahu. Çık takipten, okuma mesajları yeter ki terk et burayı. İnsanın sabrını taşırmaya bu kadar meraklı olunmaz yahu, şurada senle insan gibi konuşuyorum, sen anlamak istemiyorsun, çık git bu konudan yahu. Canım sıkılıyor evet, goygoy yapıyorum evet, gereksiz görüyorsan bu konuyu, gereksiz konu deyip geç, çok umrumda olacaksın sanki ya. Hala uzatma peşindesin, çok bilmiş diye damga koydun zaten bana, lütfen bak git şu konudan yahu, öyle bir saldırgan tavırın var ki, sanki 100 yıllık düşmanınım. Bana kin besleme peşindesin tamam, ama bil bakalım sen benim umrumdamısın? Bilmem...
Cidden burdayım ya paşası,seni alakadar eden birşey yok.Sana, R5 1600 un İ3 9100 den iyi olduğunu daha çok insana anlatmak temalı bu ulvi görevinde başarılar diliyorum,tarih seni unutmayacak :)Hadi bakalım.

Cidden buradayım ya paşası, seni alakadar eden bir şey yok. Sana, R5 1600'un i3 9100'den iyi olduğunu daha çok insana anlatmak temalı bu ulvi görevinde başarılar diliyorum, tarih seni unutmayacak :)Hadi bakalım.

Ne boş yaptın yahu. 🤣 🤣 🤣 🤣

Cidden burdayım ya paşası,seni alakadar eden birşey yok.Sana, R5 1600 un İ3 9100 den iyi olduğunu daha çok insana anlatmak temalı bu ulvi görevinde başarılar diliyorum,tarih seni unutmayacak :)Hadi bakalım.
Hala bana AMD fanboyu damgası koyuyorsun, hayatımda hiç AMD kullanmadım biliyor musun? İnsanları tanımadan saçma saçma damgalar basıyorsun en fazla. 100 yıllık düşmanım, seni asla unutmayacağım...

Hala bana AMD fanboyu damgası koyuyorsun, hayatımda hiç AMD kullanmadım biliyor musun? İnsanları tanımadan saçma saçma damgalar basıyorsun en fazla. 100 yıllık düşmanım, seni asla unutmayacağım...

Helal beee.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı