Intelligent Standby List Cleaner nedir?

Sanj1

Hectopat
Makaleler
4
Selamlar arkadaşlar. Windows 10'da FPS Drop Slutter sorunu için forumda ve YouTube videolarında bu yazılımı gördüm. Tam olarak ne işe yarıyor detaylı açıklanırsa sevinirim.

Selamlar arkadaşlar. Windows 10'da FPS düşmesi slutter sorunu için forumda ve YouTube videolarında bu yazılımı gördüm. Tam olarak ne işe yarıyor detaylı açıklanırsa sevinirim.

Akıllı bekleme listesi temizleyicisi, özellikle işletim sistemini çalıştıran cihazlarda oyun oynarken kullanıcıların yaşadığı topakları gidermek veya azaltmak için Microsoft'un Windows 10 işletim sistemi için özel olarak tasarlanmış ücretsiz bir yazılım programıdır? Uygulamanın en son sürümleri önceki Windows sürümleriyle de uyumludur.

Bilgisayarınızı ilk açtığınız andan itibaren Windows, çalıştırılan uygulamaları RAM'e alır. Sonrasında siz uygulamaları kapatsanız bile RAM'de tutmaya devam eder.

RAM'de tutulan uygulamaları belli aralıklarla otomatik temizlemeye yarayan bir araç ISLC. Detaylı bilgi zaten bağlantısını attığınız konuda mevcut.

Son düzenleme:
Bilgisayarınızı ilk açtığınız andan itibaren Windows, çalıştırılan uygulamaları RAM'e alır. Sonrasında siz uygulamaları kapatsanız bile RAM'de tutmaya devam eder.

RAM'de tutulan uygulamaları belli aralıklarla otomatik temizlemeye yarayan bir araç ıslc. Detaylı bilgi zaten bağlantısını attığınız konuda mevcut.

Sürekli açık olsa sorun olur mu?

Geri
Yukarı