Java IntelliJ IDEA'da proje paketleri flash belleğe yüklenebilir mi?

Skylar

Femtopat
Daha fazla  
Intellij ıdea kullanıyorum. Daha önce NetBeans ıdea'da kullandım ve NetBeans ıdea kullanırken proje paketlerim, bilgisarın belgelerinde netbeansprojects klasörüne direkt kaydediliyordu ancak ıntellij yapmıyor. Bilgisayarda ıntellij için dosya da görmedim. Bunun için ne yapabilirim?

İntellij i açıp projenize girin, solda dosyalarda konum bellidir.

Bulamazsanız soldaki herhangi bir dosyaya gelip sağ tıklayın Explorer mantığında bir seçenek olması lazım, oradan open file ı seçin.

Nasıl yok? Görseldeki gibi projenin dizini yok mu ya da bu dizinde projeniz görünmüyor mu?
Bu arada Netbeans Idea diye bir şey yoktur, Netbeans denir ona. Hem Netbeans hem Intellij Idea birer IDE'dir, (geliştirme ortamı).

Dosya Ekleri

• Screenshot 2023-06-11 014s854.png
    Screenshot 2023-06-11 014s854.png
    7,1 KB · Görüntüleme: 12
  • Screensasdhot 2023-06-11 015254.png
    Screensasdhot 2023-06-11 015254.png
    7 KB · Görüntüleme: 14
C>users>x>ıdeaprojects içine baktınız mı hocam?

Evet, şimdi kontrol ettim ve buldum. Yardımınız için çok teşekkür ederim.

İntellij i açıp projenize girin, solda dosyalarda konum bellidir.

Bulamazsanız soldaki herhangi bir dosyaya gelip sağ tıklayın Explorer mantığında bir seçenek olması lazım, oradan open file ı seçin.

Dosyayı başka bir klasöre kaydetmişim bu yüzden bulamadım. Dediğiniz gibi dosya konumuna bakınca ne olduğunu anladım, yardımınız için çok teşekkür ederim.

Nasıl yok? Görseldeki gibi projenin dizini yok mu ya da bu dizinde projeniz görünmüyor mu?
Bu arada NetBeans ıdea diye bir şey yoktur, NetBeans denir ona. Hem NetBeans hem ıntellij ıdea birer IDE'dir, (geliştirme ortamı).

Dosyayı farklı bir klasöre kaydetmişim, dosya eklerinizi inceleyince anladım neden bulamadığımı. Yardımınız için çok teşekkür ederim. Ayrıca IDE konusunda daha dikkatli olacağım, uyardığınız için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı