Intenso SSD'den gelen ses

Bahacprz

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Muğla/Milas
Daha fazla  
Meslek
Havaş-Meydan İşletmesi
SSD veya HDD modeli
Intenso SSD
Anakart
EX-A320M-GAMING
Uzun zamandır bu sesi alıyorum. Oda sessiz olduğu için kasa yanımda kapağı açık SSD bana bakıyor. Aynı böyle fare sesi gibi ince ses geliyor. HDD'leri ve M.2'yi söküp denedim ses SATA SSD'den geliyor normal mi değil mi çözemedim:D

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    3 MB · Görüntüleme: 73
  • Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    3,4 MB · Görüntüleme: 74
Uzun zamandır bu sesi alıyorum. Oda sessiz olduğu için kasa yanımda kapağı açık SSD bana bakıyor. Aynı böyle fare sesi gibi ince ses geliyor. HDD'leri ve M.2'yi söküp denedim ses SATA SSD'den geliyor normal mi değil mi çözemedim:D
Ssd'nin içinde ses yapacak parça yok ki 😁. Emin misin o olduğuna?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Coil whine günümüzün gerçeği oldu arıza değil Ethernet'ler öterdi artık her şey ötüyor. Çoğu PC KoRn gitar cover çalıyor gibi...

Son düzenleme:

"Bobininiz ağlıyor efendim" 😄 maalesef o SSD kalitesiz iç parçalara sahip. O yüzden bir tek neden var oda coil whine başka bir neden bence yok. Yüke bindiği zaman öyle olur genelde ama.
SSD'nin içinde ses yapacak parça yok ki 😁. Emin misin o olduğuna?

Evet normalde olmaz ama. Malum SSD kalitesizliği. 🙂

Geri
Yukarı