Intercom destekli 7000₺ kask önerisi

ein3kl

Kilopat
Mevcutta LS2 Rapid M Beden kask kullanıyorum. Pek güvenli olmadığı için değiştirmek istiyorum.
Intercom ve iç vizörü olması benim için olmazsa olmaz.
Açılır kaskta istemiyorum Full face olması gerekiyor. Açılır kasklara bu bütçede güvenemiyorum maalesef.
Nexx SX. 100R kaskı aklımda var. Daha önce kullanan oldu mu?
Yorum ve önerilerinizi bekliyorum.

Bu bütçede kendinden intercomlu kask yok. Bütçenin biraz üstünde Sena OutRide var. Kendi içinde Sena intercomu ile geliyor. Nakit alırsan 7900 lira civarında fiyatı.

Kendi intercomun varsa 100R güzel bir tercih fakat ben tercih etmezdim. En ucuz gördüğüm 7600 lira şu an bu kask ve satıcısını bilmiyorum. Ürünü üretim tarihini de bilmiyoruz yani.

Scorpion Exo 520 tercihim olurdu açıkçası.

Son düzenleme:
Güvenlik ürünlerinde güvenlik, kalite ve bütçe genelde doğru orantılıdır.

Önerdiğin iki kask içerisinde kaza esnasında en yüksek çene açılmama oranı %97. Aynı parayı verip %100, yani kapalı/full face bir kask almak varken neden işi şansa bırakıp yine BÜTÇE ile alakalı olduğu için daha az güvenli olan çene açılır bir kask alınsın? Mantıklı mı bu?

Bu bütçede kendinden intercomlu kask yok. Bütçenin biraz üstünde Sena OutRide var. Kendi içinde Sena intercomu ile geliyor. Nakit alırsan 7900 lira civarında fiyatı.

Kendi intercomun varsa 100R güzel bir tercih fakat ben tercih etmezdim. En ucuz gördüğüm 7600 lira şu an bu kask ve satıcısını bilmiyorum. Ürünü üretim tarihini de bilmiyoruz yani.

Scorpion Exo 520 tercihim olurdu açıkçası.
İntercom için o yuvasının olması yeterli benim için.
Bütçe 7k maksimum dedim ama biraz üstüne bir şeyler var ise zorlayabilirim açıkçası.
Açılan kask olarak da Caberg Duke serisinden alabilirsiniz. Fiyatını bilmiyorum ancak Caberg Konda iyidir.
Kesinlikle çene açılır bakmıyorum.

O zaman Exo Hx-1. Nakitte 9300 liraya geliyor.

Geri
Yukarı