İntergalaktik Technopat turboz savaşları 2. sezon için karakter alımı

Aserd

Hectopat
Makaleler
1
Yer
North buganda
Daha fazla  
İntergalaktik Technopat turboz savaşları 2.sezon_.png

@Birisi42 @ChaosBoost @Radian

İntegalaktik Technopat turboz savaşları ikinci sezonuyla devam edecek ve bunun için yeni karakterlere ihtiyacımız var. Üstteki üçlü daha önce girmek istemişlerdi o yüzden onları ekleyeceğim. Unuttuklarım varsa aşağı yazarlarsa sevinirim.

Sizden istediğim:
1. Karakterlerinizi tanımlayın.

İlk seri gibi bir ay içinde bitirmeyi planlıyorum.
Önceden yaptığım gibi uygun durumlarda editli resim gelir.

@Efeisot Kmr @Ali Pınar hocalarım burada mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Buradayız hocam. İkinci sezon sürpriziniz bizi gerçekten mutlu etti. Umuyoruz ki yine mükemmel bir seri olur. :)
Bu arada, karakterleri tanımlayın derken kast ettiğiniz şeye bir örnek verebilir misiniz? Ona göre yazacağım.

Eki Görüntüle 885427

İntegalaktik Technopat turboz savaşları ikinci sezonuyla devam edecek ve bunun için yeni karakterlere ihtiyacımız var. Üstteki üçlü daha önce girmek istemişlerdi o yüzden onları ekleyeceğim. Unuttuklarım varsa aşağı yazarlarsa sevinirim.

Sizden istediğim:

Normalde Sakinimdir fakat çok zor durumda kalınca biraz kırıcı oluyorum ayrıca deki cesaretide var korktuğum şeylerden en büyüğü aldığım şeyleri iade edememek ve tek odada yanlız kalmak.
Ayrıca biraz da soğuk espri yaparım bazı şeyleri kolay yolu görmeyip zor yoldan yaparım.
Eki Görüntüle 885427

Sizden istediğim:

Bir de hocam isterseniz bitince bu konuya linkini atıp kilitleyin sonra hortlatan çok oluyor.

Son düzenleme:
Buradayım hocam. Şu an müsait değilim de, 1-2 saate buradan tanımlatıp atarım. Yeni sezonda neler olacak, heyecanla bekliyorum :)

Senin karakterin hazır zaten.Kusura bakmayın banım vardı.
Buradayız hocam. İkinci sezon sürpriziniz bizi gerçekten mutlu etti. Umuyoruz ki yine mükemmel bir seri olur. :)
Bu arada, karakterleri tanımlayın derken kast ettiğiniz şeye bir örnek verebilir misiniz? Ona göre yazacağım.
Yeni gelecek karakterler için karakterlerini tanımlatmalarını istedim.

Garip zevklerim vardır, üşengecimdir, dağınıklık içinde boğulan birisiyim. Derin düşünürüm, ancak en önemlisi insan ilişkilerine değer veririm. Özetle sevdiğim bir insanın yanımda kalmasını yalnızlığa yeğlerim. Korkularım ise kötü hissedeceğim şeylere karşı çaresiz kalmaktır. Bazen duygusal ve içe kapanığımdır. Öngörüşlü bir insanım. Ama samimi bir muhabbetin içinde olmakta gayet iyi hissettirir. Gerektiği zamanlarda çoğu şeyimden feragat edebilirim. Ve elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım. Bunun karşılığında tek isteğim biraz sarılmaktır. Ayrıca açık sözlü birisiyim, birisine onu sevdiğimi utanmadan söyleyebilecek kadar. Bir de gülerseniz gülerim, üzülürseniz üzülürüm. Umarım karakterleri oluşturmanıza bir nebze olsun yardımcı olabilmişimdir.

Garip zevklerim vardır, üşengecimdir, dağınıklık içinde boğulan birisiyim. Derin düşünürüm, ancak en önemlisi insan ilişkilerine değer veririm. Özetle sevdiğim bir insanın yanımda kalmasını yalnızlığa yeğlerim. Korkularım ise kötü hissedeceğim şeylere karşı çaresiz kalmaktır. Bazen duygusal ve içe kapanığımdır. Öngörüşlü bir insanım. Ama samimi bir muhabbetin içinde olmakta gayet iyi hissettirir. Gerektiği zamanlarda çoğu şeyimden feragat edebilirim. Ve elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım. Bunun karşılığında tek isteğim biraz sarılmaktır. Ayrıca açık sözlü birisiyim, birisine onu sevdiğimi utanmadan söyleyebilecek kadar. Umarım karakterleri oluşturmanıza bir nebze olsun yardımcı olabilmişimdir.

Karakterine derinlik ekleyen bir yazı olmuş.Teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 885427

Sizden istediğim:

Hoca ajan gibi bir karakter olursam güzel olur geri kalanını sizin yaratıcılığınıza bırakıyorum iyi yazmalar. Bir de esprili bir kişiliğim vardır :D.

Geri
Yukarı