İnternet 1 saniye gidip geliyor

FlexinVL

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bir ay önce yeni bir bilgisayar topladım ve bundan 2 hafta öncesine kadar hiçbir şey yokken geçen haftadan itibaren sadece bilgisayarda internet 1 saniye gidip hemen geri geliyor Valorant gibi oyunlarda herhangi bir kopma olmuyorken, bazı farklı oyunlarda internetim gidiyor ve oyuna tekrar bağlanmam gerekiyor. Kullandığımız internet TurkNet.

Merhaba, bir ay önce yeni bir bilgisayar topladım ve bundan 2 hafta öncesine kadar hiçbir şey yokken geçen haftadan itibaren sadece bilgisayarda internet 1 saniye gidip hemen geri geliyor Valorant gibi oyunlarda herhangi bir kopma olmuyorken, bazı farklı oyunlarda internetim gidiyor ve oyuna tekrar bağlanmam gerekiyor. Kullandığımız internet TurkNet.

Aynı durum bende de var Valorant'ta özellikle net gidiyor geliyor ama modem ekranında bir kopma olmuyor. (TurkNet)

Ben de aynı sorunu yaşamıştım, şöyle çözdüm: Bir modem var bir de küçük kutu var modemi kuran adamlar yanlış adaptör takmışlar modem 2 amper isterken adaptör 1 amper veriyormuş. 2 amperlik taktım ve sorun çözüldü. Siz de bir kontrol edin modem kaç amper istiyor adaptörünüz, kaç amper veriyor.

Geri
Yukarı