İnternet 35 Mbps'de 12 Mbps değerleri veriyor

Makaleler
3
Merhabalar, Superonline kullanıyordum ve internetim 8 Mbps idi. 35 Mbps'ye geçeyim dedim normalde saniyede 3.5 MB indirme hızı almalıyken 1.4 aldım. Sonra bari 12 Mbps'ye geçeyim dedim ama bu seferde 6 Mbps değerleri verdi. En son artık 16 Mbps paket aldım 12 Mbps değerleri alıyorum ama beni bu hızlar çok yoruyor. 6 senedir çektim, artık sıkıldım. Bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir? Altyapı 80 Mbps'ye kadar destekliyor dendi.

TT'den elit ekip talep edip, hem bina içinden hem daireden hız ölçümü istiyorum diye kayıt açtırın.

Bu sayede saha dolabı ile ev arasında bulunan port, kablo, cihaz vs. hepsi kontrol ediliyor ve nokta atışı sorun tespit ediliyor. Bu hizmeti para ile satmaları ayrı olay ama insanları buna mecbur ediyorlar.

TT ne alaka derseniz sanırım VDSL kullanıyorsunuz ve VDSL'de altyapı sahibi TT olduğu için ekip talep edebiliyorsunuz.

TT'den elit ekip talep edip, hem bina içinden hem daireden hız ölçümü istiyorum diye kayıt açtırın.

Bu sayede saha dolabı ile ev arasında bulunan port, kablo, cihaz vs. hepsi kontrol ediliyor ve nokta atışı sorun tespit ediliyor. Bu hizmeti para ile satmaları ayrı olay ama insanları buna mecbur ediyorlar.

TT ne alaka derseniz sanırım VDSL kullanıyorsunuz ve VDSL'de altyapı sahibi TT olduğu için ekip talep edebiliyorsunuz.
Biri gelmişti 16 Mbps destekli bir modem ile ölçüm yaptı ve altyapı bu kadar destekliyor dedi. Ben 80 Mbps desteklediğini söyleyince kablolar aşınmıştır dedi. Sonra da genel merkez verileri tutmaz, yanlıştır, burası 16'ya kadar destekler diyor. Fiber ve 16 Mbps? Adam bana yalan söylüyor gibi geldi.

Geri
Yukarı