İnternet Aboneliği Kampanyası

Siberman

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba;

Şu an Turkcell Superonline fiber internetini kullanıyorum, 25 Mbps hız kullanıyorum ve taahhüdüm bu yıl sonu bitiyor. Turkcell'den arama işlemi yapıldı ve 109.90 TL 1 yıllık internet ücreti istedi. Bugün ise Türk Telekom fiber internet için aradı 3 yıl 35 Mbps hız ve sabit ücret 99.90 TL istendi. İki internet şirketinin de ayrı ayrı kabloları mevcut. Turkcell'den Türk Telekom'a geçersem pişman olur muyum? Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu genelde konumdan konuma değişiyor hocam, şahsen 50mbit kullanıyorum hız testinde 53 download 7 upload alıyorum Türk Telekom'da ve 3-4 yılda internetim 3-5 kere falan gitmiştir. Yine size yakın biri oturuyorsa ona sorun daha mantıklı olacaktır.

3 seneyi aşkın süredir TurkNet kullanıyorum. Gayet memnunum. Türk Telekom 16 Mbit ADSL internet verirken, TurkNet TT alt yapısı ile 75 Mbit veriyor. Şunu demek istiyorum, her bölgede internet sağlayıcı kalitesi değişir. Altyapı yoktur bakır hat çeker gerisine karışmaz, fiber altyapı vardır kolay kolay kopma yaşamaz sağlıklı kullanırsınız. TurkNet fiyat ve taahhüt internet konusunda hep 1-0 önde. Bağlantı hızından ziyade sizin için ilk belirleyici unsur taahhüt süresi olsun. Olabildiğince kısa tutmaya çalışın. Belirttiğim unsurlar kişisel görüşüm. Etrafınızda eş dost akraba kim varsa bu sağlayıcıları kullanan fikir alın memnuniyeti hakkında bilgi edinin. Olmadı şikayet var sitesine girip bölgeniz ile ilgili ekstra bir şikayet var mı bakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı