İnternet ağ geçidi sorunu

Tuz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi geceler.

Benim sorunum, bir kaç gündür internetim yavaştı speedof.me'den yaptığım ölçümlerde hep 1 ya da 1.5mb çıkıyordu. Hatta sık sık yarım Mb'lere kadar düştüğü oluyor. Kotayı aştım ama genelde o halde 3.5 falan olurdu. Kotayı zaten 10 güne varmadan aştığım için genelde bu şekilde kullanıyorum. Dedim ''Ağ bağlantıları'' kısmına bakayım ve orada şöyle bir şey gördüm.

1.jpg

Ağ geçidi diye bir şey. İnternette ufak bir arattım biri bilgisayarınıza falan bağlanıyor vs gibi şeyler yazmışlar, ne derece doğrudur bilemem. Silemiyorum bu nalet olası şeyi. Anca bağlantıyı devre dışı bırakabiliyorum. Dediğim gibi bu yeni bir simge. Ben kendimi bildim bileli hep o altta ki Yerel ağ bağlantısı olur. Oradan DNS falan değiştirdiğim için biliyorum.
Özetle nedir arkadaşlar? Ne yapacağız? Bir omuz atın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows XP gibi güncelleme desteği kesilmiş bir işletim sistemine maalesef destek vermiyoruz. Win 8.1'e geçmenizi tavsiye ederiz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı