İnternet alışverişi için kart önerisi

Monocled

Centipat
Daha fazla  
İyi günler elimde şu an İninal var ve süresi bitmek üzere. Çoğu kişi paparayı öneriyor gerçekten iyi mi? Limiti yüksek, ücreti düşük, internet alışverişi için güvenli bir kart ariyorum, herhangi bir önerisi olan yazabilir mi?

İyi günler elimde şu an İninal var ve süresi bitmek üzere. Çoğu kişi paparayı öneriyor gerçekten iyi mi? Limiti yüksek, ücreti düşük, internet alışverişi için güvenli bir kart ariyorum, herhangi bir önerisi olan yazabilir mi?
Yasadışı işlerle uğraşmadığın sürece papara candır.

Sozleşmede ne gibi sorumluluklarımiz olur ve naysın artı yönleri ve eksi yönleri nelerdir?
Sorumluluk değil hesap yükseltimi oluyor kimliğini taratıyorsunuz limitleriniz arttırılıyor bazı özellikler açılıyor. Nays'ın artı yönleri öncelikle bir bankaya ait İş Bankası. Yani sorun yaşadığınızda size yardımcı olacak koca İş Bankası var. Kmapnayları Nays'a göre daha iyi, daha fazla. Eksi yönü kartı yok ama birkaç ay içerisinde çıkacak. Tam olarak eksi yön değil aslında NFC veya QR kod ile ödeme yapabiliyorsunuz.

Sorumluluk değil hesap yükseltimi oluyor kimliğini taratıyorsunuz limitleriniz arttırılıyor bazı özellikler açılıyor. Nays'ın artı yönleri öncelikle bir bankaya ait İş Bankası. Yani sorun yaşadığınızda size yardımcı olacak koca İş Bankası var. Kmapnayları Nays'a göre daha iyi, daha fazla. Eksi yönü kartı yok ama birkaç ay içerisinde çıkacak. Tam olarak eksi yön değil aslında NFC veya QR kod ile ödeme yapabiliyorsunuz.
Tosla da Nays gibi değil mi eğer öyleyse onun hakkında bir bilginiz var mı hem de tosla akbankın mış benimde akbankta hesabım var da.

Bende Tosla kullanıyorum hocam. Akbank'ın Tosla. Oldukça fazla kampanyası vardı. Ama bu ay kampanyalar yarı yarıya azaldı bir sıkıntı oldu sanırım tam anlamadım. Ayrıca bilgilendirme geçeyim. Tosla kesinlikle hesabınızı dogrulamanızı ister. Bunun içindeÜ
*Nfc bulunduran bir telefon
*Yeni kimlik kartı
*Ve kimlikteki fotografınızın size benzemesi lazım

Yeni konular

Geri
Yukarı