Çözüldü Internet alışverişi ve kargo

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

akıntr17

Centipat
Ürün sipariş verice kargoyu tanıdık birinin almasını istiyorum mümkün müdür?

Ev adresim ile aynı tanıdık
Ev adresine sipariş ver diyeceksiniz biliyorum ama apartman no sorun çıkartıyor sürekli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
O kişinin bilgileriyle sipariş verebilirsiniz. Gerçi bu aralar dolandırıcılık için sadece isim vererek başkalarının laptoplarını çalanları da okudum ama hiç girmeyeyim o konuya.
Kısacası teslim alacak kişinin bilgilerini girerek sipariş verebilirsiniz. Ya da buna gerek de kalmayabilir. Dağıtım yapan kurye sizi arayıp "X kişisine teslim edeyim mi?" diye sorar, bana öyle yapıyor.
O kişinin bilgileriyle sipariş verebilirsiniz. Gerçi bu aralar dolandırıcılık için sadece isim vererek başkalarının laptoplarını çalanları da okudum ama hiç girmeyeyim o konuya.
Kısacası teslim alacak kişinin bilgilerini girerek sipariş verebilirsiniz. Ya da buna gerek de kalmayabilir. Dağıtım yapan kurye sizi arayıp "X kişisine teslim edeyim mi?" diye sorar, bana öyle yapıyor.

Çözüm
Kısacası teslim alacak kişinin bilgilerini girerek sipariş verebilirsiniz. Ya da buna gerek de kalmayabilir. Dağıtım yapan kurye sizi arayıp "X kişisine teslim edeyim mi? " Diye sorar, bana öyle yapıyor.
Kendi telefon numaramı yazsam sıkıntı çıkar mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı