İnternet alışverişlerindeki vade farksız +3 ay taksit ne demek?

RYSAw32

Decapat
Daha fazla  
Mouse alacaktım fakat alırken vade farksız +3 ay taksit olduğu yazıyor ödeme kısmındada gözükmüyor tam anlayamadım.

1695588392913.png

1695588476352.png

Otomatik tanımlanıyordur veya satın aldıktan sonra mobil bankacılıktan aktif ediyorsundur.

Satın alımdan sonra banka uygulamasından ekstra taksitlendirilebiliyor olma imkanından bahsediliyor olabilir mi?

Bilmiyorum ayın 5'inde alacağım zaten ama arkadaşlarımda 2 ay taksiti secersen 5 ay taksit olur ve 2 ay taksit fiyatını ödersin demişti.

Ürünü peşin fiyatına 3 taksite bölerek vade farkı(faiz) ödemeden alabilirsiniz demek. Eğer ürünü 3 taksitten fazla parçaya yani 6,9,12... bölerek satın almak isterseniz banka toplam tutarın üzerine faiz ekler.

Ürünü peşin fiyatına 3 taksite bölerek vade farkı(faiz) ödemeden alabilirsiniz demek. Eğer ürünü 3 taksitten fazla parçaya yani 6, 9,12.. Bölerek satın almak isterseniz banka toplam tutarın üzerine faiz ekler.

Hayır oyle degil, vade farksız 3 taksit demiyor +3 taksit diyor. Zaten görsele bakarsanız 3 taksitin yanında vade farkı eklenmiş. Sectigi taksite ek +3 taksit vade farksız diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı