İnternet altyapı başvurusu

Elandeer

Kilopat
Yeni bir daire satın aldım. Daire şehir merkezinde. Yani yan binalar falan hepsinde altyapı var. Benim aldığım bina ise daha yeni yapıldığı için altyapı yok. Superonline'ı aradım altyapı başvurusu yapmanız lazım diye bir yere yönlendirdi beni. Orada başvuru diye bir şey yok. Aradığımdaysa binanızda altyapı gözükmüyor diyorlar. Nereye başvurmam lazım?

Yeni bir daire satın aldım. Daire şehir merkezinde. Yani yan binalar falan hepsinde altyapı var. Benim aldığım bina ise daha yeni yapıldığı için altyapı yok. Superonline'ı aradım altyapı başvurusu yapmanız lazım diye bir yere yönlendirdi beni. Orada başvuru diye bir şey yok. Aradığımdaysa binanızda altyapı gözükmüyor diyorlar. Nereye başvurmam lazım?
Türk Telekom’u ara.

Daire satın almak. Daireye para yatırımı yapmak doğru bulmasam da.
Size en yakın Superonline noktasına fiziksel olarak gidip sorununuzu çözebilirsiniz.
Anlattığınıza göre sokakta altyapı mevcut sadece binanıza çekilecek.
Bu işlemi 3-4 saatte yapıyorlar ancak kazıp bina içine kutuyu yerleştiriyorlar.
Kazım işleminin ardından o yerleri kapatmakla uğraşmıyorlar.

Size en yakın Superonline noktasına fiziksel olarak gidip sorununuzu çözebilirsiniz.
Hocam yatırım yapmadım zaten. :) Yoksa kendim hem emlak hem müteahhitlikle uğraşıyorum. Evlendim oturmak için satın aldım. Alacak karşılığı da düştüm adamdan. :)

Teşekkürler çözüm önerisi için.

Turk Telekom'a gidince Superonline altyapısı gelmiş oluyor mu? Çünkü 1000 Mbps bağlatmayı düşünüyorum Superonline harici görmedim bu tarifeyi.

Kimyasal olarak noktalama işaretlerini ve Türkçeyi daha güzel kullanmayı öneriyorum hocam :)

Hocam yatırım yapmadım zaten. :) yoksa kendim hem emlak hem müteahhitlikle uğraşıyorum. Evlendim oturmak için satın aldım. Alacak karşılığı da düştüm adamdan. :)

Teşekkürler çözüm önerisi için.

Türk Telekom'a gidince Superonline altyapısı gelmiş oluyor mu? Çünkü 1000 Mbps bağlatmayı düşünüyorum Superonline harici görmedim bu tarifeyi.

Superonline ile Türk Telekom bir değil ayrıyeten binaya altyapı gelse bile 1000MBPS hız alabileceğiniz meçhul bir durum. Her konum 1000MBPS'yi tam desteklemiyor.

Kimyasal olarak noktalama işaretlerini ve Türkçeyi daha güzel kullanmayı öneriyorum hocam :)

Superonline ile Türk Telekom bir değil ayrıyeten binaya altyapı gelse bile 1000MBPS hız alabileceğiniz meçhul bir durum. Her konum 1000MBPS'yi tam desteklemiyor.
Arkadaşlar Superonline ve Turk Telekom ile konuştum. Saçma bir şekilde altyapının en erken geleceği tarih olarak haziran ayı diyorlar. İşin tuhaf yanı önüm, arkam, sağım, solum her yerde internet var bizde yok.

Mecbur Superbox gibi bir şeye ihtiyacım var ama taahhütsüz olması lazım. Kimse kusura bakmasın da fiber altyapı geldikten sonra o kadar düşük hıza o kadar para verecek kadar keriz değilim.

Varsa bildiğiniz altyapısız internet önerisi bekliyorum arkadaşlar.

Arkadaşlar Superonline ve Türk Telekom ile konuştum. Saçma bir şekilde altyapının en erken geleceği tarih olarak haziran ayı diyorlar. İşin tuhaf yanı önüm, arkam, sağım, solum her yerde internet var bizde yok.

Mecbur Superbox gibi bir şeye ihtiyacım var ama taahhütsüz olması lazım. Kimse kusura bakmasın da fiber altyapı geldikten sonra o kadar düşük hıza o kadar para verecek kadar keriz değilim.

Superbox veya Vodafone Redbox gibi şeylerden başka çaren yok. Telefonun Vodafone hattıysa Speedtest yap hızlar gayet makul seviyedelerse Vodafone Redbox al. Hızlar iyi değilsede Superbox'a yöneleceksin maalesef.

Araya bir tanıdığını sok. Torpil geçerli maalesef. Yoksa uzun zaman alabiliyor. Biz çok uğraştık yapmadılar. Tanıdık araya sokunca 3 günde hallettiler:)

Arkadaşlar Superonline ve Turk Telekom ile konuştum. Saçma bir şekilde altyapının en erken geleceği tarih olarak haziran ayı diyorlar. İşin tuhaf yanı önüm, arkam, sağım, solum her yerde internet var bizde yok.

Hocam biz 4 sene beklemiştik internetin gelmesini. Bina yeniydi. Taahhütsüz internet olarak Feniks önerebilirim. Normalde Superbox öneririm ancak artık aşırı pahalı. Ve taahhütlü.

Yeni konular

Geri
Yukarı