İnternet altyapı sorgulama sonucu

Ne kadar gerekliyse 170 falan iyi mi?

Bilmiyorum hiç.

O civarda olur.

Bu firma istediğiniz hizmeti verebiliyor.(Fiyatları da uygun Forumda tavsiye edildiği için benim de haberim oldu.)
Not: Altyapı sorgulama sonucu net ücreti çıkartıyor (Modem Kira ücretini dahil ediyor.(FTTH alt yapılarda Modem ve Ont cihazı için kira ödemeniz gerekmekte.))

Bu firma istediğiniz hizmeti verebiliyor.(Fiyatları da uygun Forumda tavsiye edildiği için benim de haberim oldu.)

Burada 500 çıkıyor. Bu arada sağ ol.

Not: Altyapı sorgulama sonucu net ücreti çıkartıyor (Modem Kira ücretini dahil ediyor.(FTTH alt yapılarda Modem ve Ont cihazı için kira ödemeniz gerekmekte.))

100'e 8 paket 105 lira iyiymiş.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220810-132323_Chrome.jpg
    Screenshot_20220810-132323_Chrome.jpg
    59,7 KB · Görüntüleme: 24
Burada 500 çıkıyor. Bu arada sağ ol.

Fiber hatlardan 10Gigabit kadar hız alabilirsiniz. (Mevcut firmalar şu anda bu hızları BBTK izni ile vermiyor ya da veremiyorlar.)
Metro internet adı altında çok yüksek fiyatlara bu hızı sağlaya biliyorlar (Veri merkezinden evinize kadar hat tanımlıyorlar.)

100'e 8 paket 105 lira iyiymiş.

4 hafta önce 85 TL'ye 2 hafta önce 95 TL'ye bu hafta 105 TL.
Bu firmada yavaş yavaş zam yapıyor. (Kendi iddialarına göre Piyasadaki en uygun Fiyatlı ISS garantisi veriyorlarmış.) (Donanım haber forumunda böyle yazıyordu.)

Son düzenleme:
Bilinmeyen bir firmadan almanızı önermem.

Abonesepeti ile Paradan ve Zamandan Tasarruf Edin. Superonline altyapınızı sorgulayabilir misiniz?

@Alfa Prime Site çalışmıyorsa buradan sorgulayın Fiber İnternet - Fiber Nerede? - TURKCELL SUPERONLINE

Hocam ikinci sitedede dener misiniz?

Oradanda denedim haritada işaret çıkıyor ne oldugu yazmıyor.

Bilmek için tecrübe edinmek gerekir. (Bir şeyi denemeden nasıl bileceksin ki?)

Ben niye sorguluyorum?

Sizde poyraz net mi var?

Geri
Yukarı