İnternet altyapısı ISS sitelerinde 30Mbps destekliyor olarak gözüküyor

typoz

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, şöyle bir sorunum var bugün Türk Telekom taahhüdüm bitti ve yeni bir sağlayıcı bakınıyordum altyapım 16Mbps destekliyor gözüküyor Türk Telekom ve TurkNet'te ama ben Netspeed, Milleni'den falan baktığım zaman 30Mbps desteklediğini söylüyorlar bilgisi olan var mı, kime inanayım ben? 😃

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, şöyle bir sorunum var bugün Türk Telekom taahhüdüm bitti ve yeni bir sağlayıcı bakınıyordum altyapım 16Mbps destekliyor gözüküyor Türk Telekom ve TurkNet'te ama ben Netspeed, Milleni'den falan baktığım zaman 30Mbps desteklediğini söylüyorlar bilgisi olan var mı, kime inanayım ben? 😃
Hocam, en doğrusu Türk Telekom'un sitesinde gösterdiğidir.

Hayır, bizde VDSL var bize fiber var diyorlar TT en güvenilmezidir.
Şuan bulunduğum yerde altyapı olarak hem VDSL var, hemde ADSL sitesine girerek kaç tane olduğunu, indirme hızını, upload hızını görebilirsin. Bende bunun aracılığıyla başvurumu yaptım zaten. Müşteri hizmetlerini bilemem ben sitesinden kontrolu sağladım doğruydu. Ayrıca müşteri hizmetleri tamamen dolandırıcılıktan ibaret onlar satmak için elinden geleni yaparlar. Sitesinden kontrol sağladım başka bir yere yine başvurumu yaptım.

Geri
Yukarı