Internet altyapısı olmadan kullanılabilecek ISS önerisi

Daha fazla  
Başlık biraz garip oldu ama, durumu açıklayayım.

Yeni taşındım, bina da yeni. Altyapı kablosu var, ancak internet kutusu denen şey yokmuş. Ve bunu en erken 2021 başında bağlayacaklar. Ben ise önemli bir okul yılı olduğu için Online eğitimlere girmem gerekeceği ve açıkçası internet kullanmayı istediğim için bir sağlayıcıdan internet almak istiyorum. SuperBOX gibi hizmet sağlayanlardan yani.

Şu anda mobil internet kullanıyorum ancak dediğim gibi, muhtemelen eğitimlerde tükenir ve kendim ayrı bir şey için kullanamam. Lise öğrencisi olarak, ayrıca korona nedeniyle elimdeki birikimden harcamam gerekecek, yani fiyatının uygun olması lazım. Yeni taşındığımız için ve son dönem ülke ekonomimizin sonuçları olarak finansal durumumuz pek yolunda değil gibi ve ne yalan söyleyeyim, ayak bağı olmak istemiyorum.

Şimdiden teşekkürler önerileriniz için, SuperBox, Vodafone'un ve Turkcell'in hizmetlerine baktım şimdiye kadar, soracak olursanız.

SuperBOX ve diğer alternatifleri her türlü pahalı oluyor. Mobil üzerinden uygun bir tarife daha avantajlı olacaktır. Mobil firmanızı arayın ve durumu anlatın. Bu tarz şeyler için müşteriye özel paketler sunabiliyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı