İnternet anormal derecede yavaşladı

GraLeiMet

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar TTNET kullanıcısıyım. Son 3 gündür internetim aşırı yavaşladı. Eskiden 1080P yayın izleyebiliyordum. Ama artık 480P'de bile donmalar yaşıyorum. Sorunun çoğu kişide olduğunu gördüm. Önerilerinizi bekliyorum.

Hocam ben bu sorunu Türk Telekom kullanırken yaşamıştım ve bunları yaparak çözdüm 1. çözüm mödemi bir yarım saat kapatıp dinlendirin bu çözüm olmazsa 2. çözüm olarak internet sağlayıcınızı arayın ve sorununuzu belirtin aradığınız gün içinde düzeltmeleri gerek.

Aynı sorun bende de var. Müşteri hizmetleri bakmıyor. Modem resetleyin diyor yapıyorum yine olmuyor. 16 Mbps down kullanıyorum ama anormal derecede 5Mbps download alıyorum artık. Hangi interneti kullanıcağımı bende şaşırdım. Ülkede düzgün internet sağlayıcısı yok.

Aynı sorun bende de var. Müşteri hizmetleri bakmıyor. Modem resetleyin diyor yapıyorum yine olmuyor. 16 Mbps down kullanıyorum ama anormal derecede 5Mbps download alıyorum artık. Hangi interneti kullanıcağımı bende şaşırdım. Ülkede düzgün internet sağlayıcısı yok.

Bende 16 dowload alırken 5'e düştü

Yeni konular

Geri
Yukarı