İnternet bağlantısı kopuyor

TDSDoctor

Hectopat
Daha fazla  
Valorant'a girdiğimde oyun internete bağlanamadı diyor(maçın ortasında) ping değerleri normal. Dosya indirmeye çalışıyorum bilinmeyen hata deyip duruyor (indirdiğim programlar orijinal). Sorunun kaynağı nedir?

İnterneti öncelikle wifi dan mı alıyorsun yoksa ethernet kablosu ile mi? İnternet gidip geliyor mu bilgisayarda? Eğer ethernet ile kablosu ile bağlanıyorsan başka kablo denedin mi? Denediğin ve sahip olduğun her şeyi yaz öyle daha kolay çözeriz işi.

Altyapınızın desteklediği maximum hızınız ve kullandığınız paket hızınız nedir? Sadece indirme yaparken mi oluyor? Biraz detay verir misin?

İnterneti öncelikle Wi-Fi'dan mı alıyorsun yoksa ethernet kablosu ile mi? İnternet gidip geliyor mu bilgisayarda? Eğer ethernet ile kablosu ile bağlanıyorsan başka kablo denedin mi? Denediğin ve sahip olduğun her şeyi yaz öyle daha kolay çözeriz işi.

Hocam internet asla gitmiyor mesela Valorant'tan atıyor ama Discord'da sesim gidiyor ve arkadaşımı duyuyorum. Program indirirken PC'de takılıyorum internet gitmiyor fakat programın inmesi duruyor.

Hocam internet asla gitmiyor mesela Valorant'tan atıyor ama Discord'da sesim gidiyor ve arkadaşımı duyuyorum. Program indirirken PC'de takılıyorum internet gitmiyor fakat programın inmesi duruyor.
Bilemedim ne yazık ki söyleyeceğim öneriler basit; ağ bağdaştırıcı ayarlarını sıfırla, ethernet kablosu varsa başka onunla dene, belki de oyunla ilgili bir sıkıntı var oyun dosyalarını doğrula ama bilemiyorum volarantta öyle bir seçenek var mıdır.

Bilemedim ne yazık ki söyleyeceğim öneriler basit; ağ bağdaştırıcı ayarlarını sıfırla, ethernet kablosu varsa başka onunla dene, belki de oyunla ilgili bir sıkıntı var oyun dosyalarını doğrula ama bilemiyorum Valorant'ta öyle bir seçenek var mıdır?

Sadece Valorant değil. Adobe programı indiremiyorum. Unity indiremiyorum.

Geri
Yukarı