İnternet bağlantısını iyileştirme

@AreYouOkey Aslında DSLAM kilidim açılsa bile '' Asıl '' sorunum 10,20,30 diyerek yavaştan internetimin hızlanarak hedef hıza ulaştığı zamanlar 80 MBPS'i direk alabilirken IPTV ve GeforceNow için yeterli oluyor ama kademeli hızlanmadan şikayetçiyim kankam, hemen istikrarsız bağlantı uyasını alıyorum böyle durumlarda...

@AreYouOkey Aslında DSLAM kilidim açılsa bile '' Asıl '' sorunum 10,20,30 diyerek yavaştan internetimin hızlanarak hedef hıza ulaştığı zamanlar 80 MBPS'i direk alabilirken IPTV ve GeforceNow için yeterli oluyor ama kademeli hızlanmadan şikayetçiyim kankam, hemen istikrarsız bağlantı uyasını alıyorum böyle durumlarda...
Anladım oda işte VDSL limitleri yapacak bir şey yok gibi.

@Cem515253 DSLAM kilidine takılmışsın, destek kaydı oluşturup açılmasını istemen lazım. Şuanda sen normal olarak kimse yokken internette 75-80 MBPS falan alıyor olman lazım speedtest üzerinden. Yani normal gibi, kilitten dolayı durum bu. Kilit olmasa 115 MBPS'e kadar destekliyor hattın.
dslam kilidine takıldığımızı nerden anlarız hocam

@x3dherma

Hattın maksuimum kapasitesi kullandığı veriden yüksek. Dolayısı ile bir şey tarafından sınırlandırılmis oluyor. Bunu yapan da dolap veya santral oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı