Çözüldü Internet Cafe CS GO faceit sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ilketnor

Hectopat
Daha fazla  
Evimde PC olmadığı için internet Cafe'ye gidiyorum. Oynadığım oyun CS GO ama faceit girmek istiyorum. Anti cheat istiyor ve bunun için bilgisayarı yeniden başlatmak gerekiyor. Sorun şu ki bilgisayar yeniden başladığı zaman sıfırlanıyor yani belli başlı oyunları kurmuşlar resetleyince hep onlar kalıyor. Deepfreeze deniliyor galiba. İnternet Cafe'in sahibine söyledim, abi yükleyemiyor muyuz diye, zaten çok anlayan bir tip değil, hata veriyor falan diyor. Başka bir yolu var mıdır?

Çözüm
İnternet kafe sahibi Deep Freeze şifresini girip devre dışı bırakması gerekiyor. Ama bunu bütün bilgisayarlar için yapıp bütün bilgisayarlara tek tek Anti-Cheat kurulması gerekiyor, aynı masaya oturacağın ne malum?
İnternet kafe sahibi Deep Freeze şifresini girip devre dışı bırakması gerekiyor. Ama bunu bütün bilgisayarlar için yapıp bütün bilgisayarlara tek tek Anti-Cheat kurulması gerekiyor, aynı masaya oturacağın ne malum?

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı