Çözüldü Internet Cafe Simulator 2 %90'da crash veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 7

MustafaİRen

Kilopat
Daha fazla  
RAM
2+2 DDR2 ikiside 333 mhz
Ekran kartı
Nvidia GTS 250
Anakart
ASUS P5GC-MX/1333 - DDR2 - 2008 yılında yapılmış.
İşlemci
Intel® Core™2 Duo E7500 İşlemci
Başlıkta yazıldığı gibidir, bizim mahalledeki bir internet kafeciden 8 TL'ye satın aldım, direkt CD'sinden sistemime kurdu, fakat gelin görün ki 8 TL için adam beni dolandırmış yeni oyun başlat tıkladıktan sonra isim belirledim, ve başlat tıkladım, %90 da 20 dakika bekletiyor sonrada hoop diye çöküyor.

Çıkan ekran bu (görüntü bir tane kanaldan alıntıdır.)

1643306820579.png

Çözüm
Adam ekran kartı olmayan i3 4 GB RAM DDR3 (düz 4 GB 2+2 değil) bir sistemde loading ekranında çökmeden açıyor 5 dakikada açılıyor adamda, benim sistemimde yeterli ekran kartı ve RAM olduğunu düşünüyorum, adam bu konuda benim CD'lerim her zaman sağlamdır, sorun senin sistemde diyor.

Eki Görüntüle 1284852

Sisteminiz yetmiyor adamın sistemi ile senin sistemin arasında fark var çok eski sistem kullanıyorsunuz.
Hocam, internet kafecilere artık güven olmuyor. Oyun da aslında o kadar pahalı değil, keşke Steam üzerinden alsaydınız..

Sistemin yetmiyor.

Internet Cafe Simulator 1'IDE oradan satın almıştım, hiç kasma donma olmadan çalıştırıyordu, 2'de neden yetmiyor?

Internet Cafe Simulator 1 ile Internet Cafe Simulator 2 aynı değil.

Hocam, bu %90 da kalma sorununu çözmenin herhangi bir yolu yok mu? Tüm donanımlarıma overclock uyguladım, başka bir sorun olmalı The Forest bile sorunsuz açıyor.

Örnek vereyim bende universe sandbox eski sürümleri çalışıyor ama Steam'den inen yeni son sürüm çalışmıyor crash hatası veriyordu. Steam'den indirmeyi deneyin belki çalışır.

Örnek vereyim bende universe sandbox eski sürümleri çalışıyor ama Steam'den inen yeni son sürüm çalışmıyor crash hatası veriyordu. Steam'den indirmeyi deneyin belki çalışır.

Hocam, bulunduğum yerdeki internet kafede orijinal CD vardı, oradan kurdu adam, güncelleme geldiğinde güncelletmek için adamın yanına gidip her güncellemeye 3 TL vermek zorunda kalıyorum.
Oyun arayüzdeyken hiçbir sorun yok, olay yeni oyun tıklayıp başla deyinceki ekranda oluyor.

1643308764657.png

Hatta buyurun sistem kullanımıda burada belli görünüyor, gayet stabil.

Hocam, bulunduğum yerdeki internet kafede orijinal CD vardı, oradan kurdu adam, güncelleme geldiğinde güncelletmek için adamın yanına gidip her güncellemeye 3 TL vermek zorunda kalıyorum.
Oyun arayüzdeyken hiçbir sorun yok, olay yeni oyun tıklayıp başla deyinceki ekranda oluyor.

Eki Görüntüle 1284826
Hatta buyurun sistem kullanımıda burada belli görünüyor, gayet stabil.

O adama söyledinizmi. Sorunu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı