Internet Cafe Simulator Açılmama Sorunu

smitg12

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar sorunu video da anlattım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
ÇÖZDÜM SORUNU.eğer ilk olarak korsan internet cafe simulator indirmişseniz ondan sonra steam'den alıp yüklemeye çalışıyorsanız bu çözüm tam size göre ! ilk olarak iobit unninstaller yükleyin.İnternet cafe simulator eğer sizde kurulu ise silin.emin olun.Ondan sonra İObit unninstallerden kontrol edin.Eğer internet cafe simulator kurulu gözüküyorsa tekrardan silin ve bilgisayarınızı yeniden başlatın.Ondan sonra steamden aldığınız internet cafe simulator'u indirin ve oyun açılmaz ise buraya tekrardan yazın.Steamden almadığınız korsan oyundada bu hatayı veriyorsa dediklermin aynısını yapın.İObit unninstaller ile oyunu silin,kaldırın ve bilgisayarınızı yeniden başlatın.yeniden başlattıkdan sonra tekrardan yükleyip oynayabilirsiniz.
NOT : YENIDEN BASLATMA ÇOK AMA ÇOK ÖNEMLİDİR ! YENİDEN BAŞLATMAZ İSENİZ BU HATAYI ALMANIZ NORMAL.EĞER SORUN YAŞIYORSANIZ BURAYA YAZABİLİRSİNİZ.
Malesef olmadı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

ÇÖZÜM: Kütüphanenizden oyunun üzerine sağ tık yönet yerel dosyaları göster veya oyunun yerel dosyalarını nereye kaydettiyseniz orayı açıyorsunuz. Mesela ben x86 program files 'e yükledim. x86 files'i açtıktan sonra steami bulun. sonra steamapp i bulun sonra common u bulun
sonra internet cafe simulator e tıklayın sonra internetcafe simulatör datayı bulun sonra boot.config dosyasını not defteri ile birlikte açın sayfanın altına "force-d3d11-bltblt-mode=" Tırnaktan tırnağa kadar.(Tırnaklar dahil değil.) kopyala ve yapıştır sonra kaydet çık dosyadan oyuna gir hatan düzelecektir. crackli indirdiysen sanırım işe yaramayacaktır.

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\InternetCafeSimulatorr\InternetCafeSimulator_Data\boot.config

Bu sorun Windows 10 kaynaklı bir sorun, Windows 8.1 veya farklı bir işletim sistemi yüklerseniz sorunsuz açılır ama Windows 10 da kalmak isterseniz ekran kartından o oyunu güç tasarrufunda çalıştırarak hatayı çözebilirsiniz.

Bu sorun Windows 10 kaynaklı bir sorun, Windows 8.1 veya farklı bir işletim sistemi yüklerseniz sorunsuz açılır ama Windows 10 da kalmak isterseniz ekran kartından o oyunu güç tasarrufunda çalıştırarak hatayı çözebilirsiniz.
Güç tasarrufunu nasıl yapacağım bilmiyorumda
Hep bu oluyor neden?

Dosya Ekleri

• 20220122_212506.jpg
    20220122_212506.jpg
    42,1 KB · Görüntüleme: 75
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı