Internet Cafe Simulator Açılmama Sorunu

smitg12

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar sorunu video da anlattım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD Radeon HD 7600G.

Ekrana sağ tıkladığınızda seçeneklerde ekran kartı ayarları olması lazım, eğer beta kullanıyorsanız "Radeon" bir önceki sürümü kullanıyorsanız "Catalyst Control Center" yazmalıdır, buradan oyunun ismini bulmaya çalışın, çıkmaz ise uygulama ekle seçeneğinden oyunun exe dosyasını seçin ve güç tasarrufu modunu ektinleştirin.
Ekran görüntüsü 2022-01-22 215145.png

Abi ekrana
Ekrana sağ tıkladığınızda seçeneklerde ekran kartı ayarları olması lazım, eğer beta kullanıyorsanız "Radeon" bir önceki sürümü kullanıyorsanız "Catalyst Control Center" yazmalıdır, buradan oyunun ismini bulmaya çalışın, çıkmaz ise uygulama ekle seçeneğinden oyunun exe dosyasını seçin ve güç tasarrufu modunu ektinleştirin.Eki Görüntüle 1278602
Abi denicem inşallah olur bana yardımcı olduğun için çok teşekkür ederim :)

Deneyemedim abim izin vermedi :(
Ekrana sağ tıkladığınızda seçeneklerde ekran kartı ayarları olması lazım, eğer beta kullanıyorsanız "Radeon" bir önceki sürümü kullanıyorsanız "Catalyst Control Center" yazmalıdır, buradan oyunun ismini bulmaya çalışın, çıkmaz ise uygulama ekle seçeneğinden oyunun exe dosyasını seçin ve güç tasarrufu modunu ektinleştirin.Eki Görüntüle 1278602
Denedim olmadı

Son düzenleme:
Arkadaşlar sorunu çözdüm.
1.adım: Oyunun kurulu olduğu yere gidip oradan oyunu açarsanız çalışır.
@MusTafaKeMaL76 @smitg12 @oguzhansahin

Arkadaşlar çözümü buldum 1.adım: ilk önce oyunun kurulu olduğu yeri açıyoruz sonra orada Internet Cafe Simulator adında bir program olacak onu açınca oyun açılıyor yani kurarken masaüstüne gelen program çalışmıyor altta SS de var bakarsınız. @MusTafaKeMaL76 @smitg12 @MusTafaKeMaL76 @oguzhansahin

Dosya Ekleri

• ds.PNG
    ds.PNG
    123,5 KB · Görüntüleme: 63
Son düzenleme:

Geri
Yukarı