Internet Cafe Simulator oyundan atıyor

Mertcan54TR

Hectopat
Oyuna giriyorum, dükkana gelince süpürüyorum yerleri falan sonra zamazoradan bilgisayar alıp kuruyorum. Müşteri geliyor masaya oturuyor ve beni oyundan atıyor ne yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Düşüyor ise rapor paylaşın ve oyun orijinal mi? Değil ise hiç yormayın, korsana destek vermiyoruz, büyük ihtimal nedeni bu olabilir.

Şoka gidince falan ininal kart gelmedi diyorlardı bende korsan indirdim. Migrostan ininal kart aldım şimdi steamdan alıyorum yine olursa rapor göndericem.
Düşüyor ise rapor paylaşın ve oyun orijinal mi? Değil ise hiç yormayın, korsana destek vermiyoruz, büyük ihtimal nedeni bu olabilir.

Steamdan aldım. Yine aynı şey oluyor hem para veriyorum hem oyundan atıyor çıldırıcam ya.

Son düzenleme:
Oyuna giriyorum, dükkana gelince süpürüyorum yerleri falan sonra zamazoradan bilgisayar alıp kuruyorum. Müşteri geliyor masaya oturuyor ve beni oyundan atıyor ne yapacağım?

Kardeşim aynı sıkıntı bende de var.Oyuna giriyorum ardından yerleri falan süpürüyorum müşteri geliyor masaya tam oturuyor ve beni oyundan atıyor.Çok güzel oyun ama oynayamıyorum arkadaşlar yardım edin lütfen.

Yeni konular

Geri
Yukarı