İnternet cafedeki sistemler neden bu kadar hızlı?

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sapphire RX 6650 XT 8Gb Gaming Nitro OC+ // i5 11400F (Stok fan) // Msı B560M Pro-E // Kıoxıa Excerıa G2 (1TB) // GF SERIES GF600 // Msı Vampiric 100R // Lenovo D24-20 // SteelSeries Prime // Xrades 80x30 MaousePad // Windows 11 Pro
Arkadaşlar gittiğim çoğu internet cafedeki PC'ler benimkinden kötü ama benim bilgisayarımdan daha performanslı, bu nasıl oluyor? Çok merak ettim.

Arkadaşlar gittiğim çoğu internet cafedeki PC'ler benimkinden kötü ama benim bilgisayarımdan daha performanslı, bu nasıl oluyor? Çok merak ettim.
Ne anlamda hızlı akıcılık anlamında mı FPS olarak mı?

Bende hep merak etmişimdir kötü sistemler olmasına rağmen güzel değerler ve hızlı tepkime veriyorlar.

Çoğu modlu OS kullanıyor.

Modlu OS sisteme zarar veriyor mu? Mesela bugün gittiğim internet cafede AMD'nin eski bir kartı takılı sanırsam 500 serisi o sistemle benim sistem FPS aynı değil gibi onda hiç yasmayan oyun bende kasıyor.

Hocalarım peki benim FPS droplarım neden kaynaklanır 75Hz monitör kullanıyorum ondan olabilirirmi bugünkü gittiğim internet cafedeki monitör 165Hz Dragos marka bir monitör.

Yeni konular

Geri
Yukarı