İnternet çok yavaş

ATA100222

Picopat
Daha fazla  
Bir sorunum var internet eskisi gibi değil eskiden hep standart şekilde çalışıyordu şimdi ise 9GB'lık oyunu 5 saatte indiriyorum. Acaba sizde de oluyor mu? Yeni SSD almıştım. Onu taktıktan sonra olmuş olabilir mi? Ya da sizde de kaynaklanıyor mu? Lütfen cevap verin sevinirim. Yani yeter artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
SSD ile alakalı olduğunu düşünmüyorum. Bilgisayarınızdan hız testi yapıp değerleri kontrol edin. Kullandığınız paketin altında bir hız çıkıyorsa modemi resetleyin. Hala aynısı oluyorsa İSS niz ile iletişime geçin.

Bir sorunum var internet eskisi gibi değil eskiden hep standart şekilde çalışıyordu şimdi ise 9GB'lık oyunu 5 saatte indiriyorum. Acaba sizde de oluyor mu? Yeni SSD almıştım. Onu taktıktan sonra olmuş olabilir mi? Ya da sizde de kaynaklanıyor mu? Lütfen cevap verin sevinirim. Yani yeter artık.

Diğer cihazlardada yavaş mı?

Arka planda Windows güncelleme yapıyor olabilir veya bir uygulama arka planda internetinizi kullanıyor olabilir görev yöneticisinden kontrol edin görev yöneticisini açmak için görev çubuğuna sağ tıklayın oradan eğer İngilizce kullanıyorsanız task Manager Türkçe ise görev yöneticisi deyin ve bir kontrol edin ve Windows Update'i kontrol edin.

Yoğunluk ile alakalı olabilir. Modemi kapatıp açın. Belki arkada bir oyun yükleniyordur? Kardeşin falan varsa video izliyordur. Arkada interneti yavaşlatacak şeyleri kapatırsanız iyi bir sonuç elde edeceksiniz hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı