İnternet çok yavaş

freeZyem

Decapat
Daha fazla  
Selamünaleyküm öncelikle. Arkadaşlar 35mb/ps internet bağlattık eve daha 1 hafta olmadı mobil ya da PC fark etmeksizin evdeki internete bağlanabilen bütün cihazlara internet çok düşük geliyor. 35mb/ps olan internet 0.20 bile gelmiyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda evinize kadar gelen kablo da sıkıntı göremedik diyorlar. Ekip göndermiyorlar ev içi sorun olduğu için ekip gelirse ücretini ödersiniz diyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamünaleyküm öncelikle. Arkadaşlar 35mb/ps internet bağlattık eve daha 1 hafta olmadı mobil ya da PC fark etmeksizin evdeki internete bağlanabilen bütün cihazlara internet çok düşük geliyor. 35mb/ps olan internet 0.20 bile gelmiyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda evinize kadar gelen kablo da sıkıntı göremedik diyorlar. Ekip göndermiyorlar ev içi sorun olduğu için ekip gelirse ücretini ödersiniz diyorlar.
Hangi firma olduğunu yazmamışsınız fakat bağlatalı daha 1 hafta olduysa cayma bedeli almazlar diye düşünüyorum. Müşteri hizmetlerine aboneliği iptal etmek istediğinizi söylerseniz servis ışık hızında gelir 🙂

Benim internetim de acayip yavaş. Bu gün sadece mobil veri kullandım. Bilgisayarda internet gelmedi bile. Türk Telekom kullanıyorum. Aleyküm selam bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı