İnternet değerlerim iyi mi?

İnanılmaz kötü bir latency. Hattınız 100Mbit kaldırdığı için, latency oldukça yüksek.

Hocam şunu alabilir misiniz?

İlerisi için de çok iyi olur. Bunu alırsanız bana yazın. QoS ayarı yaparım. Ayrıca VLAN ID, PPoE bilgileri de girer, kullanırsınız. Aileniz 2.4GHz de takilir, siz 5GHz de takilirsiniz. İki Wi-Fi'yi ayiririz.

Tamamdır hocam her şey için teşekkürler aldığım zaman size tekrar yazarım inşallah bu hafta alırız ailem onay verdi gibi.

Tamamdır hocam her şey için teşekkürler aldığım zaman size tekrar yazarım inşallah bu hafta alırız ailem onay verdi gibi.
Bu arada 16mbit olduğu için, şüphelendim. Siz VDSL mi kullanıyorsunuz adsl mi? Eğer adsl kullanıyorsanız attığım modem desteklemez. VDSL destekler. Arayüze girip, DURUM yazan yere tıklayıp, ekran görüntüsü atar misin

DSL Modulasyon Türü:VDSL2
Tamam. Alabilirsin. 16mbit çünkü adsl de olabiliyor. VDSL imiş. Alınca bana yaz yardım ederim. İlerisi içinde çok iyi. Hattın 100mbit kaldırıyor. Eğer olursa, bir gün 100mbite geçmek istersen de geçebilirsin. 100mbit kaldırıyor. aklında olsun.

Tamam. Alabilirsin. 16Mbit çünkü ADSL de olabiliyor. VDSL imiş. Alınca bana yaz yardım ederim. İlerisi içinde çok iyi. Hattın 100Mbit kaldırıyor. Eğer olursa, bir gün 100Mbit'e geçmek istersen de geçebilirsin. 100Mbit kaldırıyor. Aklında olsun.

Hocam bu modemde iyi midir gezerken gözüme çarptı 5GHz'i de destekliyor Xiaomi Mi Router 4A Gigabit Router

Bu router. Sizin altyapıda çalışmaz. Çünkü DSL girişi olan RJ11 portu yoktur. Router'lar fiber altyapı da çalışır. Modem alacaksınız siz.

Tamamdır her şey için yeniden teşekkür ederim hocam alırsak size yeniden yazacağım iyi geceler.

Bu router. Sizin altyapıda çalışmaz. Çünkü DSL girişi olan RJ11 portu yoktur. Router'lar fiber altyapı da çalışır. Modem alacaksınız siz.

Hocam gene rahatsız ettim ama modlar konuyu kitlerse diye varsa Discord adınızı alabilir miyim?

Tamamdır her şey için yeniden teşekkür ederim hocam alırsak size yeniden yazacağım iyi geceler.

Hocam gene rahatsız ettim ama modlar konuyu kitlerse diye varsa Discord adınızı alabilir miyim?
Discord kullanmıyorum hocam. Merak etmeyin, kilitlemezler. Olmadı zaten beni etiketleyip, konu açın, görürüm.

Discord kullanmıyorum hocam. Merak etmeyin, kilitlemezler. Olmadı zaten beni etiketleyip, konu açın, görürüm.

Tamamdır hocam çok sağ olun iyi geceler.

@MiclHmo hocam başka bir tane daha modem önerisi verebilir misiniz zamanınız varsa.

https://www.hepsiburada.com/tp-link...aza=BAYKUŞ+POSTASI&url_src=and-product-detail bu modem olur mu

Son düzenleme:
Evet, olur. 5ghz desteği var modemin. Fakat USB kullaniyorsan, USB desteği yok. Önemli bir detay değil ama senin için önemliyse başka bir model onereyim Bu arada sormayı unuttum senin telefonun, kullandığın cihazların 5Ghz desteği var mı? Telefonun veya kullandığın başka cihazlar var ise; telefon ve cihazların adını yazıp, 5ghz olup olmadığına bak. Epey sitesinde yazar

Yeni konular

Geri
Yukarı