İnternet değerleriniz nasıl?

Kardeşim bence de yavaş benimkisine göre :D . Bu arada Türk Telekom dediğine bakmayın Kablonet kullanıyorum.

Ya Superonline'in kendi getirdigi modem/router cidden berbat. Dun ASUS RT-AX86U alacaktim ama trafige takilmak istemedigimden ugrayamadim Vatan Bilgisayar'a

Ayrica SOL'un sadece 20Mbit upload vermesi kadar sacma bir şey de yok.

Hocam sizce mümkün olabilir mi ben bu internetin tırnağını alamam ama 100 Mbps download ve 5 upload yetiyor.

Hocam Benin bu şekilde sizce sorun modemde mi Türk Telekom kullanıyorum 15.34'te aradım fabrika ayarlarına çevirin 10dk sonra arayın dediler zamanım olmadı 18.36'da aradım şu an sisteminize bakamıyorum dedi sonra arayın falan ne yapmam gerek yardımcı olun.

Dosya Ekleri

• problem.jpg
    problem.jpg
    82,8 KB · Görüntüleme: 58
Hocam Benin bu şekilde sizce sorun modemde mi Türk Telekom kullanıyorum 15.34'te aradım fabrika ayarlarına çevirin 10dk sonra arayın dediler zamanım olmadı 18.36'da aradım şu an sisteminize bakamıyorum dedi sonra arayın falan ne yapmam gerek yardımcı olun.

İlk paketinizi yazın. İkincisi speedtesten test yapın ve ADSL mi kullanıyorsunuz vdls mi kullanıyorsunuz belirtin.

Açıkçası internet hızımdan ve ping durumumdan şikayetçiydim. ( Pingim genellikle 100 ve laglı. ) Fakat benden çok daha kötüleri varmış meğer.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    6,1 KB · Görüntüleme: 54

Yeni konular

Geri
Yukarı