İnternet değerleriniz nasıl?

dsadsa.png

Hocam eğer sitede yaşıyorsanız TurkNet Gigafiber altyapısı talep edebilirsiniz. İstanbul/İzmir'de yaşayıp aynı zamanda sitede oturanlar eğer başvuru yaparsa TurkNet, Gigafiber altyapısını masrafsız döşüyor.
İlk 6 ay 1000/1000 hız tanımlıyorlar hangi paketi alırsanız alın. Daha sonrasında 1000 download/150 upload olan paketi 270 TL ve SOL'e göre çok uygun bu fiyat. Sitede oturuyorsanız bir bakın derim.
Screen Shot 2020-12-08 at 19.38.31.png

Adres detaylari girince bunu aliyorum. Ama numarami biraktim, 7nci defa, insallah bir gun ararlar :)

Eki Görüntüle 770696
Adres detaylari girince bunu aliyorum. Ama numarami biraktim, 7nci defa, insallah bir gun ararlar :)
Bu attığınız altyapı sorgulama yeri hocam. TT VDSL hizmeti varmış bölgenizde. Fakat eğer sitede oturuyorsanız TurkNet'in kendi fiberi için başvuru yapabilirsiniz. Attığım linkte aşağıya inerseniz aşağıdaki resmi göreceksiniz. Site yöneticisi iseniz tıklayarak işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
1607445681001.png

Bu attığınız altyapı sorgulama yeri hocam. TT VDSL hizmeti varmış bölgenizde. Fakat eğer sitede oturuyorsanız TurkNet'in kendi fiberi için başvuru yapabilirsiniz. Attığım linkte aşağıya inerseniz aşağıdaki resmi göreceksiniz. Site yöneticisi iseniz tıklayarak işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
Eki Görüntüle 770705
Site yoneticisine gonderdim bilgileri, doldursun bakalim :) Tesekkur ederim!

Yeni konular

Geri
Yukarı