Internet download Manager indirme yakalamıyor

enginbey8108

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, download Manager dosya indirmeye tıkladığımda Chrome o dosyayı indirmiyor. İndirme linkinin düzelme imkanı var mı? IDM indirmiyor. URL ile indirmek istedigimde ise önce tarayıcı istedi, şunları yapın diyor. Yapıyorum yine olmuyor. Başka sorun ise programda Opera tarayıcıyı ekli olmasına ragmen Opera tarayıcısında çalışmıyor. Teşekkürler.

Arkadaşlar, download Manager dosya indirmeye tıkladığımda Chrome o dosyayı indirmiyor. İndirme linkinin düzelme imkanı var mı? IDM indirmiyor. URL ile indirmek istedigimde ise önce tarayıcı istedi, şunları yapın diyor. Yapıyorum yine olmuyor. Başka sorun ise programda Opera tarayıcıyı ekli olmasına ragmen Opera tarayıcısında çalışmıyor. Teşekkürler.
IDM eklentisi aktifleştirildimi acaba?

Chrome eklentisini ve programı kaldırıp, I do not see IDM extension in Chrome extensions list. How can I install it? How to configure IDM extension for Chrome? şurada ki linkten eklentiye gidin ve ekleyin.
Sonra idm'yi kurun.
1612611905251.png

Ben de indirme linki var. Nasıl çalıştırabilirim indirmesi için?
Yok arkadaşlar yanlış anladınız. Ben de indirme linki var. Çalışması için ne yapmam gerek?

Yok arkadaşlar yanlış anladınız. Ben de indirme linki var. Çalışması için ne yapmam gerek?
Çözüm yolunu gösteriyorum halen soruyorsunuz.
Bu bir bug veya sıkıntı gibi bir şey, defalarca başıma geldi bir nedenden ötürü indirmeyi yakalamıyor. Ha çoğu indirmeyi yakalayıp senin indirdiğin sitede ki indirmeyi yakalamadıysa programda sıkıntı yoktur sitede sıkıntı vardır.

Geri
Yukarı