İnternet erişimi sorunu

bar1sylmz

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Benim sorunum, ortak modem kullanıyorum komşuyla. Modem komşunun evinde ve kablo ile masaüstü bilgisayarına bağlı. Zaman zaman internet bağlantısı gidiyor kabloyla bağlanmış olsada. Ve modemi açıp kapattırınca düzeliyor, süreklide komşuya söylemekte olmuyo. Bi yandan telefondan wifi olarak bakıyorum ondada gidiyor. İlgilenirseniz sevinirim arkadaşlar

Eğer modem TP Link ise normal iş yerinde kullanıyorum bende de buna benzer sorunlar vardı zyxel aldım sorunlar çözüldü. Tabi tek sorun modem olmayabilir müşteri hizmetlerini arayıp hattınızı kontrol ettirin hatla ve santralle ilgili sorunlarda buna sebep olabiliyor. Tavsiyem ilk hattı kontrol ettirin sonrasında modemi değiştirin. Son olarak binadaki santralden aldığınız kablonun uzunluğu ve kalitesi de etkiliyor olabilir kablo zarar görmüşte olabilir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı